IMT

Meni je stvarno žal kaj je situacija i kod vas i kod nas loša, nezna se kome je teže.
Volim vidjeti uređen traktor i nažalost toga bude sve manje ali ja sam sretan kad si neko to omoguči.
Onaj ko taj posel nije radil nezna ga ni cjeniti, a sudeči po tvom komentaru ti si jedan od takvih.
Ponavljam, tuđi posao nisam pljuval, samo mi je bilo čudno da to netko može kvalitetno za novce napraviti za spominjan iznos. Kontaš?
http://poljoinfo.com/showthread.php?650-International&p=902203&viewfull=1#post902203
verovatno neznam taj posao a ti ćeš mi sad pomoći sa savetima :ppozdrav:
 
Sta ti je pragmatican covek sa realnim pogledima..:osmeh:

Zanimljivo je kako nekim ljudima deluje lepa masina na izgled uglavnom ni ne gleda kakva je masina i ostalo za cega je i kupuje. Odma kazu ovaj je dobar . Recimo ja skidam haubu sa traktora iz par razloga a to toliko ljidima toliko bode oci da je to strasno , preprodavci masina vrlo lepo zive na taj konto . Samo da je uskladjeno i lepo Sladjo :sta:
 
@ Goran G, pošto si radio onda zna koliko si uložio truda, vremena i ostalog.
Da smo si bliže rado bi ti došel malo pomoči ::namigivanje::
 
533 nam je original bio bez kabine, al pošto je garažiran boja je kao nova i stari odluči nabacit mu kabinu koju je prije stavljana dao ofarbat jer je bila hrđava da traktor neizgleda nakaradno. Neznam koliko je platio boju al su ruke bile 50€. Posao je izgledao fantastično obavljen, ali nakon godinu dana se pokazala hrđa između blatobrana i kabine, ispod stakla ... ako budem farbo trup i felge radim sam
 
Nije farbanje uopste bezazlena stvar ako se radi kako treba.Najtezi deo je priprema za farbanje,a samo farbanje mu dodje malo lakse.Evo bas pre par dana sam radio nesto i posle sam farbao taj deo i kad sam pogledao koliko sam vremena izgubio da bi sve to bilo dobro i meraklijski odradjeno,e onda sam shvatio da farbari uopste ne naplacuju mnogo.
 
Sad sam gledao bas nema ga vise u oglasima izbrisao ga ali objasnicu ukratko 549 dv 2007 god urnisan kao da je prosao rat nema vrata stakla kederi vise auspuh zadimio cela kabina crna strasno..
 
Sto se tice farbanja IMT 539 ja sam kupio farbu KAPCI 2K crvenu i sivu po 1,5l 120km,sad cekam majstora da odradi to pa postavljam slike.pozz
 
Da li je neko video ovakav 549?:osmeh:


Star-Trading-Co-Sep-2013-004-Large.JPG



Star-Trading-Co-Sep-2013-003-Large.JPG




Star-Trading-Co-Sep-2013-005-Large.JPG
 
Sta je ovo:sta:Jel ovo vec Tafe kupio IMT i krenula proizvodnja:osmeh:

Pedala kvacila kao na mojem velikomuceniku 540,stari tip.
Sto bi se reklo,kakva je ovo zajebancija,odakle ti slikice
Kuciste volana fergusonovo 539

- - - - - - - - - -

Mislim da znam sta je ovo!
 
Poslednja izmena:
Ovo je imt sto se oroizvodi u indiji pored 549 proizvode se i 577 i 539 sa ivakvom limarijom

- - - - - - - - - -

Ovo je imt sto se proizvodi u indiji pored 549 proizvode se i 577 i 539 sa ivakvom limarijom
 
Sta je ovo:sta:Jel ovo vec Tafe kupio IMT i krenula proizvodnja:osmeh:

Pedala kvacila kao na mojem velikomuceniku 540,stari tip.
Sto bi se reklo,kakva je ovo zajebancija,odakle ti slikice
Kuciste volana fergusonovo 539

Mislim da znam sta je ovo!


U pitanju je Pakistanac. E sada da li je dole samo sklapan ili je kupljena licenca pa su ih proizvodili to ne znam. Inace se pominje i 560 da je radjen a ocekivala je se proizvodnja traktora od 75ks, verovatno nesto poput 577.


IMT.jpg
 
Nazad
Vrh