IMT

I evo ga, da se napokon pohvalim, danas je finiširan pa koja slikica da se vidi kako je ispalo.

Malo ušminkana prednja maska :)


I auspuh je sređen, stavljena nova cev fi60 na stari lonac, baš je super ispalo.:D


I par slika kompletnog stroja. Limovi haube su samo ispolirani...hehe:bravo:










Sređena je i zadnja vučna poteznica.


I jedna iz unutrašnjosti kabine.


I to je to, čist, opran, uredan i sad samo nek se lagano razradi, ima da bude ko novi.
I na kraju ja zadovoljan.:osmeh:
 
IMT brzi,YTO okretniji,YTO je od tezih operacija samo orao sa 757.2 Plug nije ni osecao,ne opterecujem ih nesto posebno transport,setva,bacanje vestaka...IMT nekad sprema sa imt 2.9,planiram da kupim jednu brazdu pa da namontiram 2 pluga 757.3,al' otom potom :D
 
Jel zna neko možda od čega je ovo kompresor?

Nosi oznaku 50-1100 i ne nađem nigde na koji motor paše.... ili u koji se traktor ugrađuje...

ao8e3m.jpg
 
@dragan.kovacev

To se i meni desavalo dok sam koristio Frad filtere. Sva sreca pa sam se na vreme opametio! Sada ni posle 1000 sati rada i zamene 3 para filtera (trenutno su Fleetguard) ne bude ni jedne truncice na sitancu, provereno.
 
Jel ima neko na 577 linisku PVP i kako se to pokazalo? vidjao sam na 560 i to radi bez problema!
naime, nasao sam povoljno jednu bosch-ovu a mogu i zamenuti za ovo djubre od rotacione i dodam neku sicu, mozda 50e doplatim.
sta mislite?
 
Jel ima neko na 577 linisku PVP i kako se to pokazalo? vidjao sam na 560 i to radi bez problema!
naime, nasao sam povoljno jednu bosch-ovu a mogu i zamenuti za ovo djubre od rotacione i dodam neku sicu, mozda 50e doplatim.
sta mislite?

Ako ti i uspe montaža, samo ćeš povećati potrošnju. Odnesi ti rotacionu kod bošiste i malo pripazi na filtere koje stavljaš i gorivo kakvo sipaš i guraće ona još ohohohooooooooo:ppozdrav:
 
Bem ti potrosnju to mi je zadnja stavka i onako ne radim puno sa njim, bar ce mi glava biti mirna od srafljenja.
vidi mecka mi manje trosi sa liniskom PVP od perkinsa sa rotocionom.
Daicevi, svi se hvale kako malo trose isto liniska.
ferdza 539 nema manjeg potrosaca u kojoj god operaciji, isto liniska.
pa sto bi sad 577 imao veliku potrosnju sa liniskom.a neka i bude 10% vise i necu se sekirati.
samo je moram odneti kod bosiste da je pregleda i donese sud jel vredi ili ne.
 
Znači FRAD filteri nisu baš nešto????

Ja evo sad kad smo radili generalnu na 565 sam stavio sve Frad filtere i uljni i naftne. I na 540 imam fradove filtere i na 539.
Sad stvarno neznam šta da mislim nakon što sam ovo pročitao.
Mjenjam ih 2 puta godišnje i meni su se dobri pokazali, dobro dihtuju i ne curi ništa oko njih, e sad kakva ima je kvaliteta sad sam se tek upitao:sta:

Nego šta mislite o UNICO i UFI filterima??

Na 565 sad za izmenu ulja na 50 rh uzet ću BOSCH filter ulja.
 
Nazad
Vrh