IMT

Hvala Lisnik mnogo bolje objasnjeno od mene sto sam objasnio... :ppozdrav:
 
Hvala Lisnik ! danas sam stelovao lamele i tako sam i uradio kako si ti objasnio,a i cira 92,samo ovo za isprobavanje kardana nisam znao,to cu sutra ... i spojio sam traktor,mada sam veliki deo vremena proveo u trazenju jedne od one tri oprugice sto idu na preko siljaka na biracima brzina,koja je nekako uspela da upadne u menjac ::jako_besan::
 
49-ka čuda radi. Danas isprobana kombinacija IMT-549 i malčer Zanon TRV-2250, zahvat 2,25m. Isproban u omanjoj travi i u malčiranju manje količine grana od jabuka. Kasnije sam ga isprobao i u višljoj travi, no to je bilo samo kratko jer još nema veće trave.




Na prvom videu sam išao 4. spora, gas na 2250-2300 o/min i cca 5,8 km/h. Košena trava i vrlo malo orezanog granja od višanja.


Na drugom videu je bilo orezano granje od jabuka i 3. sporohodna. Išlo je i 4.-om sporom, al ga onda nekad zna malo zavagat na gasu.


Sve u svemu traktor ide jako dobro i ubuduće će se u špici posla družit sa ovim malčerom. Da nebude zabune, gas nije prevelik niti broj okretaja kardana, sve štima i sve se slaže.
 
Nista od posla... po meni neki od lezajeva u motoru (samo da ga nije i okrenuo),lepo opet otvoriti i videti gde struze trebalo bi da se vide tragovi na mestu ili mestima gde je problem.
 
kole jel mislis na ovaj ovde sto ide ?
sdc11101.jpg
to kuciste mi je bilo napuklo ?
 
ja malo podigao kvacilo i sad lepo usaltava kardan, samo ne znam kako kocnice da namestim da koce lepse i mekse jer moram da ustanem na njih da bi zaustavio prazan traktor u strani
 
ne znam sta moze biti, prosle godine su stavljeni novi paknovi ali ipak tesko ide, koci dobro samo moram skociti na kocnicu pa :sjasi:
 
Nazad
Vrh