IMT

mislim da je dao oko 4500 eura a pravo da ti kazem neznam koliko je potrosio imao je nesto malo i dosuli smo oko 130 litara i uspeo je da stigne za zabalj
 
Dobro ga kupio koliko se secam 6000 je trazio za njega drago mi je da vidim da se voze jos ovakve mrcine :)
 
Lepa masina, nadam se da taj sto ga je kupio ima gde da ga vozi, ova mrcina nije za male parcele :osmeh:
 
Meni procureo hladnjak na 533 pa je morao na doradu.....

v46vpz.jpg


2llc3n4.jpg
 
Ma on se hvali zbog eksterijera heheh i ventilatora za hladjenje u kabini nije njemu u cilju da proda traktor vec da ljudi vide kakvu ticu ima .:haha:
 
Danas mi javljeno iz pokrajinskog fonda vojvodine da sam prosao na konkursu za mehanizaciju,inace konkurisao sam za nov 577. Citajuci vase postove i komentare stvarno nz koliko mi je to pametan potez,ali sada je gotovo...posto cale nije hteo mtz,kaze "ne zna" on to voziti, pa sam se predomislio na 577dw. E sada u fabrici je je stanje opste tuzno,kao sto gore napomenuto pare se uplacuju i traktor pocinje da se sklapa,rok isporuke od 60-90 dana.
Inace nov 577dw sa grejanjem u kabini,duplom vucom,spoljnom hidraulikom,i pojacanim hidraulikom(sa pomocnim cilindrima),i full sinhron menjacem iznosi 2.024.000 sa subvenciojom drzave od 21%.
Po meni,za ove pare,solidan traktor. Gledajuci naspram mtz 82.1 koji je 19.000 €
 
Samo pazi da tih 90 dana ne bude 190 dana ili ni tad.... Ako ne verujete meni dacu vam broj od coveka koji je letos uplatio nov 577dv da vidite kako je prosao... Nema koga nije castio i koliko je jos ::novac:: dao samo da bi uopste i uzeo traktor... A preuzeo ga zahvaljujuci jednom ovlascenom serviseru IMT to je kako on prica... Stalno kad je odlazio bice i bice i bice... A kako citam izgleda da se stanje jos i pogorsalo... Za mene je jako rizican potez upltiti novac za traktor koji jos nije ni sklopljen??? :sta: A sta ako fabrika pre nego sto napravi traktor prestane sa radom a novac vec uplacen.. Koga tad da juris...
 
MTZ nema subvenciju drzave jos ima i carinu i kosta 19000 a IMT sa subvencijom i domaca masina 18000,i jos je cekas do 90dana a sve su sanse da ce da ti posalju neki traktor koji ce te nesto zezati;mislim to je pogubno.Ja jako cenim IMT 577.Cak sam na proslogodisnjem sajmu pricao sa direktorom IMR koji mi rece da sada vise nema zezanja i da se ugradjuju Nemacke komponente motora-klip,hilzna,karika...ali ispade da je jos gore,jednima ne maze dobro,drugima se greje,trecima nece da pali.Stavljaju trajal gume,uzas zivi.Na sajmu bio jedan covek sa sinom kupio 577 u Jugometalu i samo sto nije zaplakao,kaze svaki dan serviseri kod mene.Hladnjak pusta,hidraulik ne dize,bos pumpa curi neka cev.Napravio tribinu i sve zivo kudi.Ona ga zena umiruje,izvinite,mi nista nismo krivi,sada su promenili direktora bice bolje...Dace bog da dok ti stigne masina bude nesto i bolje,svakako javi,jedva cekam da vidim kakvi ce biti utisci.
 
Ma ajte bre ljudi ne ide mi u glavu da uplatim ceo iznos za traktor koji nije gotov!!!! Pa ja licno to ne bi uradio ama nikad pa znate sta sve moze da se desi sa fabrikom dok oni naprave traktor.. Da imam sad spremnu gotovinu za traktor otisao bi samo gde moze odmah ali odmah da se uzme traktor sto je sigurno sigurno je... Ovaj iz sela sto je kupio nov 577dv kaze da ga lepo sluzi (mada je covek penzioner i pun para ba sa njim skoro da nista i neradi svega 4-5h) ali ovako kad gledam oko njega deluje mi ok,naime skoro nigde nije cureo,malo na nekim mestima zanemarljivo... Zimus ga je covek ostavio ispred prodavnice i nije hteo da upali cak ni sa grejacem dolazio je servis zbog toga sad sta je bilo neznam... Dal neka sitnica ili ne stvarno necu da lazem.. Za gume neznam koje ugradjuju ali sigurno neke domace proizvodnje.. U razgovoru sa tim covekom kaze da ga je i on uzeo zbog menjaca slicnim kao na njegovim IMT 560 a da je Belarusa gledao i da mu je komplikovan menjac (kao da je svemirski brod i taj menjac).. Sve u svemu lepo izgleda bas mi se svidja ovako gledano je lep,samo mi se nesvidja malo jaca cena i sto nemoze odmah da se preuzme.... ::lose:: Evo upravo ispred sebe imam katalog kad je pre neku godinu IMT 577dv u (zadnji tip limarije) kostao ravno 1.687944din... Sad neznam koliko kosta.
 
Nazad
Vrh