IMT

dobro si ukapirao posto posto ti je jedan zub na lancaniku pomeren bio pa si to vamo na crticama peglao ali opet meni nije jasno ako nije nista karabudyeno gde je druga nula one moraju da se gadjaju

ova prurubnica na pumpi je okrenuta za 180 stepeni to bosisti rade namerno da bi izasli na teren(zato se ne pasu one dve nule)
 
p3140366.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Mislio sam da sam okacio sliku vec ali izgleda da nisam.
Od ovoga ne moze bolje da se upasuje.
 
ljudi,onaj semering sto ide unutra je bio spolja metalni , nije li problem da sad stavim obican gumeni :sta:
sdc11124.jpg
 
Ha,ha nisu ti majstori na toj liniji.Ili su u Nisu ili prema Aleksincu.Ali hvala im.Naradili su se oko mog traktora pa opet jedan zub nije bio na mestu.Ili onaj cuveni Popadic iz Nisa sto mi ranije obradjivao glavu pa udubio siceve toliko da ventile sad treba da kupujem druge.Sve su to poznati ljudi koji samo uzimaju debele pare i nesto ne urade kako treba da bi ga ti opet zvao i da ti opet uzme pare.E pa nece vise.U vezi nule,slikao sam.Ne gadja se,zasto nemam pojma ali drugacije ne ide.Necu vise drugima da uzimam prostor,postavicu rezultate nakon sklapanja.Valjda ce biti bolje.
Nije on udubio ventile vec nije stavljena odgovarajuca specijala ventila na vec vise puta obradjivane siceve.Ko je kupovao ventile,ti ili on?
 
neznam sta je cagli ali ako si mislio na dim to je mozda 2 min posle ful generalne motora
 
odlicno,na578 sam imao rotacionu i nikad nije hteo da upali kako treba a skidao sam je vec zmurecki:haha:
 
ma salim se ja bre malo.znam da odavde skoro svi nose motore i blokove na obradu u Laćislend tamo kod Kruševca.možeš lepo da im odneseš ceo motor i dobiješ ga sklopljenog odradjenog upaljenog na stolu.i nama je bliži Niš ali preko preče naokolo bliže

Za masinsku obradu motora u Krusevcu je zakon Aca Nastasijevic i mirno :spavam:
 
nema veze sto je gumeni ali vodi racuna da stavis kvalitetan jer veliki je posao to rastaviti a izduvna grana ne pase od 549 samo od 542 , 540 pod uslovom da je puma kao kod tebe
 
Nazad
Vrh