IMT

Igore dal je tvoje piotanje provokacija za 590 ili nešto drugo? Šalim se ali ja sma gledao 590 u tvom selu pristojno stanje i cena pristojna (8000 novaca). Čovek je imao brdo traktora, 3-4 577 a za prodaju samo 590. Ja nisam hteo zbog turbine, a bio je kao lutka.
 
aca74 je napisao(la):
Igore dal je tvoje piotanje provokacija za 590 ili nešto drugo? Šalim se ali ja sma gledao 590 u tvom selu pristojno stanje i cena pristojna (8000 novaca). Čovek je imao brdo traktora, 3-4 577 a za prodaju samo 590. Ja nisam hteo zbog turbine, a bio je kao lutka.
Ne razumem zasto nisi hteo zbog turbine, ne volis turbase ili nije bila ispravna?I jel na prodaju ili nije taj 590?



::000::
 
sta fali turbina i gas...mnogo su dobri posto su to engleski motori tj. perkinsovi a ne rakovicini.ja sam trebao da od mog 577 namestim 590 ali fabrika nije imala delove za njega a mislim na turbinu sa klipovima i ventilima pa i granu celu ali kad bas nista nisu imali pa sam mu ugradio oreginalne delove.
Post je spojen: [time]1257792178[/time]
_________________________________________________
neznam da li znate da se u irigu nalazi neko skladiste traktora sa puno mehanizacije ima jedno 5 kom. 577 i svi su u radnom stanju ima nekoliko 560,539 ruseva ako nekom treba slika ili telefon tu sam.inace svi su za rad.
 
Daj stavite jos neku sliku tog IMT 590, jel vidite da su svi odusevljeni njime , ako moze neka slika unutrasnjosti , poluga pozadi i slicno , mozda ga neko i pazari, sve je na prodaju , ako ne moze za pare onda moze za mnogo para.
 
Imt koji sam ja gledao je bio 1997 godište i vlasnik ga je kupio sa PKB. Traktor je bio lep, ali sam vlasnik je izjavio da se ulje dosipa za vreme oranja, što mi govori da nije totalno sredjen, inače očuvan unutra, i veoma lepog izgleda. Ne radi se o oduševljenju, već takvih traktora je malo, a motor perkins ne imr.
 
znam da ih je malo, imam jednog vec 18 god. tesko cete naci nekog koji ispod sebe ne ostavlja barice ulja iz svakog moguceg mesta na kojem ulje moze da curi. perkins jeste za pohvalu, to stoji, ali sve ostalo i nije bas sjajno
 
ko sto rece NA, opisao sam ga, valjda u temi koji traktor koristitre.
Dragan18 je napisao(la):
daj dule konkretizuj malo ,svaka rupa se da zakrpiti pa nema da curi , nego ima li fabricku gresku?

to tesko. vidi, kad ti je felna fabricki kriva, normalno je da semering na bocnom reduktoru ne traje dugo. da ne pominjme kako ume da cupka u voznji. to ti je samo jedan primer
 
Ne postoji savrsenstvo , i merak nema cenu . Moje je misljenje da je to dobra masina i pored tih sitnica koje navodite , moguce je da je to i dotrajalo malo vise pa zato i curi jer sumnjam da ih stede u radu.
 
meyconi je napisao(la):
Ne postoji savrsenstvo , i merak nema cenu . Moje je misljenje da je to dobra masina i pored tih sitnica koje navodite , moguce je da je to i dotrajalo malo vise pa zato i curi jer sumnjam da ih stede u radu.

uh, uf. ne mogu vise da trosim reci o 590. sta sam imao rekao sam i ponovio vise puta. al ajde, dakle, nije procurio sada kada je punoletan,curi maltene od novog. curi sve zivo, ulje iz menjaca, iz bocnih reduktora iz pumpe volana. da promenis filtere goriva treba mecku da rodis. stednja u radu:haha: sta mu to dodje? pa kupljen je da bi radio. nisam taj traktor kupovao da bi uradio nesto sto mogu sa 539,al ajde da uzmem njega, da se ne muci. jeste, teran je i po 15 sati dnevno i menjali se razliciti likovi na njemu, i teran je na punom gasu i sve to stoji. ali i dalje ga ne smatram srecnom kupovinom. mislim da bi bolje prosao da sam tada pazario rusa
 
Jednom ruski traktor i nikad vise ni ruski cekic a kamoli nesto drugo. Ja sam prodao rusa sa 300 radnih sati da bi kupio nesto drugo polovno i u rusa ne sedam ni za zivu glavu.
Post je spojen: [time]1258101181[/time]
_________________________________________________
dr Dule je napisao(la):
meyconi je napisao(la):
Ne postoji savrsenstvo , i merak nema cenu . Moje je misljenje da je to dobra masina i pored tih sitnica koje navodite , moguce je da je to i dotrajalo malo vise pa zato i curi jer sumnjam da ih stede u radu.

uh, uf. ne mogu vise da trosim reci o 590. sta sam imao rekao sam i ponovio vise puta. al ajde, dakle, nije procurio sada kada je punoletan,curi maltene od novog. curi sve zivo, ulje iz menjaca, iz bocnih reduktora iz pumpe volana. da promenis filtere goriva treba mecku da rodis. stednja u radu:haha: sta mu to dodje? pa kupljen je da bi radio. nisam taj traktor kupovao da bi uradio nesto sto mogu sa 539,al ajde da uzmem njega, da se ne muci. jeste, teran je i po 15 sati dnevno i menjali se razliciti likovi na njemu, i teran je na punom gasu i sve to stoji. ali i dalje ga ne smatram srecnom kupovinom. mislim da bi bolje prosao da sam tada pazario rusa
Iz kog mesta si ako nije problem da kazas ? Ima blizu mene mesto Ratare mozda smo komsije i hteo bih da pogledam tvoj traktor.
 
Nazad
Vrh