• U toku je akcija za naručivanje radnih pantalona koje će imati logo poljoinfo foruma. Akcija traje do do 24.maja 2020. Za dodatne informacije pogledajte sledeći LINK.

IMT

Igor578

Član
Učlanjen(a)
31 Avg 2009
Poruka
685
aca74 je napisao(la):
Igore dal je tvoje piotanje provokacija za 590 ili nešto drugo? Šalim se ali ja sma gledao 590 u tvom selu pristojno stanje i cena pristojna (8000 novaca). Čovek je imao brdo traktora, 3-4 577 a za prodaju samo 590. Ja nisam hteo zbog turbine, a bio je kao lutka.
Izvinjavam se što nisam ranije odgovorio na ovaj post nisam ima vremena u zadnje vreme!!
Hehe,tvoje pitanje je smešno prijatenju! kada sam cuo da se prodaje taj traktor (inace to je dve kuce od mene)Znam mu sve mane kao na primer:ne radi hidraulika kompresor nevalja i ne znam dali si primetio ne rade mu kočnice ITD.... :ppozdrav:

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
2.813
Vidiš Igore možda i neki drugi 590 ima neke mane :sta:. To je i potvrda Dr Duleta o ovim traktorima ::lose::. A ja sam morao da ga vidim jer ga malo ima a uopšte ga nisam ni palio tako da ništa drugo i ne znam. I ja imam 558,a hteo bi veći, ali ove priče me brinu. :udri:

vla

Član
Učlanjen(a)
4 Maj 2008
Poruka
620
Cene IMT traktora:

539-8.380 e
[549 DW-12.620
560 - 12.590
577 DW -17.350
Cene su u eurima bez PDV-a

vla

Član
Učlanjen(a)
4 Maj 2008
Poruka
620
549 se radi samo sa DW /sklopovi uvozni/, pa je zato skup, a 560 je običan.To su jedini modeli koje IMT trenutno prodaje

ZvonaHR

Član
Učlanjen(a)
2 Sep 2008
Poruka
193
Ovako zanima dali su u IMT 539 ugrađivali SIMPSONS ( perkins motor- TAFE ) i koje godine.U biti kupio sam takav traktor ali nema original papire gdje bi pisala godina proizvodnje.

vla

Član
Učlanjen(a)
4 Maj 2008
Poruka
620
IMT je u 539 ugrađivao samo svoje IMR motore i jednu seriju je uradio sa Bugarskim Vamo motorima.Motore Tafe nije koristio, verovatno je to neko privatno ugradio, pa zato nema oznaka.

ZvonaHR

Član
Učlanjen(a)
2 Sep 2008
Poruka
193
ovako taj traktor je kupljen u remont servis( belje ) i moja pretpostavka je da je taj traktor stigao na belje 90tih godina.Ima IMT539 koji su tamo također stigli tih godina i imaje ,, normalne ,, motore.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
24.203
sine dragane :D samo ako ja tu vidim razliku izmedju moga ... jedino felne od 558 nasli i osmirglali :udri:
ladno nema desni retrovizor a lavi je u pola od starog pa jel ih nije sramota ::sramota:: ::sramota::

ali veliko Fala za trud :D :ppozdrav:

Vrh