IMT

Necija snajka mora da se smrzla ,ajde drustvance se verujem zagrejalo bilo je tu cirkanja ,jedino ako se i ona nije pridruzila .

Jeste culi gde izmestaju imt ??Planiraju da ga izmeste u Dobanovce u remontni centar i jos negde su zakupili halu a sta ce da proizvode sam bog sveti zna .Izgleda da traktore u ovakvom izdanju vise nece ni imt ni rakovica proizvoditi .Kao pregovaraju sa jd da kupe neku licencu da budu strateski partneri i da prave neke nove traktore a od te ljubavi sto posto nema nista tu treba novaca i novaca .Tako da ko planira da kupi nesto novo nek kupi dok je vreme jer za par meseci ode sve u majcinu !!!
 
Ljudi, sta kazete koliko bi mogao da dobijem za IMT549, 2004 godiste, stari tip kabina, 3300 radnih sati, sve ok... Gledam u oglasima nema ni jedan sa pribliznim godinama.. Unapred zahvalan!
 
Necija snajka mora da se smrzla ,ajde drustvance se verujem zagrejalo bilo je tu cirkanja ,jedino ako se i ona nije pridruzila .

Jeste culi gde izmestaju imt ??Planiraju da ga izmeste u Dobanovce u remontni centar i jos negde su zakupili halu a sta ce da proizvode sam bog sveti zna .Izgleda da traktore u ovakvom izdanju vise nece ni imt ni rakovica proizvoditi .Kao pregovaraju sa jd da kupe neku licencu da budu strateski partneri i da prave neke nove traktore a od te ljubavi sto posto nema nista tu treba novaca i novaca .Tako da ko planira da kupi nesto novo nek kupi dok je vreme jer za par meseci ode sve u majcinu !!!

Znaci sacekati sajam mozda ce biti i nekih akcija i rasprodaja IMT traktora sa lagera
 
POZDRAVLJAM LJUDI, ne znam dali sam na pravoj temi, interesuje me dali neko može da me posavetuje kako napraviti ili gde nabaviti NOŽNI GAS za IMT533 bez kabine??? Ako neko ima slike dali bi mogao da postavi??? Unapred HVALA!!!
 
POZDRAVLJAM LJUDI, ne znam dali sam na pravoj temi, interesuje me dali neko može da me posavetuje kako napraviti ili gde nabaviti NOŽNI GAS za IMT533 bez kabine??? Ako neko ima slike dali bi mogao da postavi??? Unapred HVALA!!!

imaš baš dosta slika nožnog gasa na imt traktorima koji nisu imali.možda ne baš 533 ali sve ti je to isto.treba ti papuča od nekog auta,neka sajla recimo od bicikle može i to uklopiti sve radi super
imaš nešto ranije na ovoj temi kako sam ja radio na 558 a ima i u temi inovacije na imt traktorima pa prelistaj i izaberi sta ti se svidja

evo pogledaj moju izvedbu

http://poljoinfo.com/showthread.php?92-IMT&p=556507&highlight=nozni#post556507
 
Poslednja izmena:
Netreba sajla nikakva samo se promeni šipka koja povlači gas jer je na 533 sa desne strane klapna koja otvara vazduh u usisnoj grani, ja sam to prosto rešio. Slike sutra detaljnije.
 
Citajuci ovu temu naisao sam na dosta upisa u kojima pise da su naj losije serije IMT-a stari tip 542 i stari tip 560 pa bih da pitam iz kog razloga su najgori? Na ostale modele koliko vidim niko se ne zali u nekoj vecoj meri...
 
Ja sam ipak za to da postoji neka elastična veza izmedju papuče i pumpe-klapne.imao sam i ja krutu vezu na polugu pa mi je na rupama i na džombama seckao gas sam od sebe.tek posle kad sam i kabinu ugradio nije bilo šanse na polugu jer kabina radi na gumama i svaki pokret dodaje oduzima gas.sa malom sajlom nema problema gas je kao na autu nikakvih problema

:cao:za druga kosjerca.svuda se hvalim kako mi je čovek poslao one poklopce akumulatora.svaka čast
 
Nazad
Vrh