• U toku je akcija za naručivanje radnih pantalona koje će imati logo poljoinfo foruma. Akcija traje do do 24.maja 2020. Za dodatne informacije pogledajte sledeći LINK.

IMT

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
24.194
todor je napisao(la):
@johny otkud to da sad hvališ imt do pre neki dan je bilo imt ::lose:: ::lose:: a sad imt ::svaka cast:: ::svaka cast::
to zato sto nije verovao da za tako malo para moze da se uzme solidan traktor i da uz minimalno odrzavanje ili i bez njega moze dooosta da odradi a i kad se pokvari delova na svakom cosku,jeftini,masina jednostavna :cool:

todor

Novajlija
Učlanjen(a)
28 Nov 2008
Poruka
2.371
North ARMY je napisao(la):
todor je napisao(la):
@johny otkud to da sad hvališ imt do pre neki dan je bilo imt ::lose:: ::lose:: a sad imt ::svaka cast:: ::svaka cast::
to zato sto nije verovao da za tako malo para moze da se uzme solidan traktor i da uz minimalno odrzavanje ili i bez njega moze dooosta da odradi a i kad se pokvari delova na svakom cosku,jeftini,masina jednostavna :cool:
ali jbg nema gramer sedište ,ali zato ima kompresor i rotaciju

Učlanjen(a)
22 Jan 2009
Poruka
3.941
Sad i IMT ima u ponudi Grammer, vido sam kad sam bio u poseti fabrici. Ima i varijanta 577 sa original Perkins motorom - cena 22000 eura!

macvanin

Član
Učlanjen(a)
15 Sep 2009
Poruka
171
koliko se ja secam kada sam bio na licitaciji u S.MItrovici pre dve godine bio je 5170 sa v mercedesovim motorom i otisao je po pocetnoj ceni od 270000.dinara traktor je bio kao casa

milan_spay

Član
Učlanjen(a)
5 Apr 2009
Poruka
876
todor je napisao(la):
zanima me jel neko zna koliko stane goriva u 5170
za 170 neznam , al znam u mog 210 stane 330l

Post je spojen: [time]1255208534[/time]

mirmag

Član
Učlanjen(a)
29 Jul 2009
Poruka
3.958
Na IMT 533 kad god dignem na hidraulik neki tezi prikljucak,pocne neko lupanje!Lupa u taktovima,nemogu odrediti odakle,ali mi se cini da se najvise cuje iz menjaca!Ako podigne nesto lakse npr ciklon,plug lupanja nema!Sta bi moglo biti u pitanju?

gagi

Član
Učlanjen(a)
17 Apr 2009
Poruka
513
ako dobro dize i neupusta onda nediraj i teraj a ako bas hoces kada rasturis pumpu promeni ona dva mesingana dela kod nas ih zovu kulise a kada je vec rasturis promeni gumice i miran si

todor

Novajlija
Učlanjen(a)
28 Nov 2008
Poruka
2.371
ognjen74 je napisao(la):
i sta treba promenuti kad se to lupanje cuje .
inace sve mi funkcionise kad je hidraulika traktora upitanju.
ništa ne diraj čuje se i kod mene a pumpa je rađena tako da uzaludno bacaš pare

ognjen74

Član
Učlanjen(a)
9 Feb 2009
Poruka
360
bas to "todore" ako nesto diras samo bacas pare
imao sam neke "majstore" sace tome i deset godina ,uzeli pare zamenuli neki sigurnosni ventil na pumpi i ono opet isto lupa nidraulika ko kovacka radionica .

Vrh