IMT

Ja sam na Rajnu svoju stavio dva po 70, staju u kucista...
Povoljnije sam ih uzeo pa aj kad je bal nek je maskembal.
Na 560 nikad nisam stavljao manji od 135A, obicno kupujem od 143A.
Imas prostora za zezanje, ako ostanes bez goriva ili slicno bar imas dobru podrsku sa te strane, sad kako ko razmislja, ja tako volem.
Inace moze on paliti i sa 45A

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Dsta najcesce strada na prednjoj vuci na imt 577.
Rece mi majstor da je planetarni zupcanik prednje vuce nemoguce naci u prodaji pa razmisljam da mozda kupim da imam u rezervi ili nesto drugo od ovog


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Jesam par komada rade posao!!
I na IMT ejce i na rusvaje i na gurcuze
Mislim da je bio oko 70-80e

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Dorijan nisi me skontao danas u plavom berlingu
Iskru sam uzeo novu 2012 nisam zadovoljan platio tada 18 crvenih
2010 uzeo magneton običan i prezadovoljan

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Iskrini na postoje novi vise jbg..
Majstor mi skoro spakovao jedan, moja njuska i poklopac, stator njegov polovan, sve ostalo novo, izaslo 15000 din ravno.
Razmisljao da uzmem onu kopiju Lukasa dodje oko 13000, al' kao ovo ce duze da sluzi a delovi ko zna ciji ali slusas majstora, valjda zna bolje...
Da sam nasao ovaj mali uzeo bih njega sigurno, na Rakovici odlicno radi.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Juce mi je crko originalni,15 crvenih mi trazili da ga urade ali nigde nije moglo odmah pa sam kupio ovaj da ne skidam sa drugog traktora, a i on mi treba.E sad razmisljam dali da ga koristim dok radi a onaj fabrici da sredim i ostavim u rezervi ili da vratim fabrici a ovaj ostavim u rezervi.
Mada kad razmislim isto mi se 'vata, uvek je **greška pozadi.
 
Svejedno, koliko si dao za taj?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ovaj majstor kaze lose iskustvo sa premotavanim rotorima ako si na to mislio...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Svejedno, koliko si dao za taj?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
13 hiljada,kaze majstor posto vidi da zurim eto da mi izadje u susret nekako ima nov kod njega za te pare,vidim posle ima na KP i za 10k,a bogme i generalno remontovanih(nov rotor,stator,automat,bendix,nosac sa cetkicama) ima za 8500 uz zamenu za stari(iskra, lukas). Ovaj je uzet u Stajicevu
 
A ima li tu možda nekih razlika u modelima brzinama i snagama anlasera,ja bih trebao na proleće uzimati za moj MTZ 52 ?

Možda bi @lovac luka mogao nešto više reći o tome šta je stavljao na rusvaje ?
 
A ima li tu možda nekih razlika u modelima brzinama i snagama anlasera,ja bih trebao na proleće uzimati za moj MTZ 52 ?

Možda bi @lovac luka mogao nešto više reći o tome šta je stavljao na rusvaje ?
Stavljao socijalne 80_90e takav brzi isto pakovanje ista kutija rade pale i to je OK
Ako si ljubitelj ruskih sporih imam jedan ispravan remontovan za 50e

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Stavljao socijalne 80_90e takav brzi isto pakovanje ista kutija rade pale i to je OK
Ako si ljubitelj ruskih sporih imam jedan ispravan remontovan za 50e

Sent from my moto e5 using Tapatalk
Ma dobar je i ovaj moj samo spor do zla boga,uzeo bih ovaj brzi,rus samo sprema godišnje 2x20 jutara i to mu je sve.
 
Nazad
Vrh