IMT

Visoki klirens nije za 539
Moj savet 754 kvederland
Ili ako baš mora visoki onda 755 Vogel glava
Ja jako retko orem fergusonima imam one baš Ferguson plugove više komada pa sa njima radim

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Kakav 756 imao ga što 560 vući u tepkoj zemlji.
Kod nas 539 neide ni s 755 u težoj.
Samo s 752 ide nekako.
 
Laka je njihova zemlja, moze da ore plug napravljen od lego kockica...
Ovo je dolina Jadra, taj potes su lake zemlje, ali nije svugde tako...
Imaju oni u brdu teske zemlje.
Nema @Tomić Toma on bi bolje znao od mene.
Za 539 755 po meni pun kantar, i da radi sa njim kako treba.
Taj plug je ovde 400e, i ne moze se naci jeftinije.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Dosta sam pratio njihove snimke i ima njiva koje rade gde je teza zemlja ili koje su u brdu i svuda oru sa 756 VK. Jedino sto gde je teze vidi se da ga plitko vucu, mozda 15-20 cm. I gume su im 12,4 pa teze prokliza, ali kad je teze trazi trecu sporu.
 
Gledao njihove snimke oranja u brdu i nedeluje mi bas da je zemlja ekstremno teska.Mozda je malo teza od onih u ravnici.
 
Jel ima snage 539 u prosečnoj zemlji da vuče 756 na 25 cm dubine ili može samo 755?
Рецимо, код нас 539 ору искључиво са једнобраздним плугом а и тад уме да буде тешко. А има делова атара где се и мтз 82 бори са 2 х 35.
 
Ovo je dolina Jadra, taj potes su lake zemlje, ali nije svugde tako...
Imaju oni u brdu teske zemlje.
Nema @Tomić Toma on bi bolje znao od mene.
Za 539 755 po meni pun kantar, i da radi sa njim kako treba.
Taj plug je ovde 400e, i ne moze se naci jeftinije.

Tako je. Dolina Jadra i Korenite su lake zemlje. Brdo je vec diskutabilno. Poprilicno sareno. Od lakog do ekstremno teskog gde ce 539 stati ako se zaba popisa. Ima i glinovitog i kamenitog a ona niza brda su relativno laka za obradu. I ove godine ce ta brda roditi malo losije nego polje i mnogo bolje nego Srem i jedan deo Semberije (bilo kise u pravo vreme).
539 uglavnom vuce 755 plug. I to ide lepo u svim uslovima. Naravno ne ocekivati da ce ici i uz brdo gde i koze pasu pod rucnom :ROFLMAO: :ROFLMAO: . Ko nadje 754 premija.
 
Ma kakvi. Tražilo njih nekoliko da napravim snimak pa ajde. Vidiš da me nema nigde samo glas se čuje...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh