IMT

Isti je zupcanik od M-DM 33/34.
Po meni promasaj ugradjivati roto umesto linijske al ajd, jednostavnije naci dobrog bosistu. Sad kad ga upalis ima opet da zuji jer verovatno nije do pvp.
Kad si ga vec rastavio proveri čaure medjuzupcanika razvoda
@sova Imao je linijsku pumpu, a roto ne moze na zupcanik od linijske, a da bi zamenio zupcanik mora da se skine poklopac razvoda
 
A sto skidas plocu razvoda, zeza te jos nesto osim pvp?
Mjenjam zupčanik od pumpe od roto i linijske nije isti. Paše od 560 isti su.
A i slini ulje na semering i tako.
Stavio sam i uljanu pumpu novu.
Dok je prilika da se ne raskapa brzo.
Nemoj mi linijsku pumpu ni spominjat smeće kakvog nema.
S nijednom roto problema nisam imao.
A ove stalno nešto tako i na 533.
To je promašaj od pumpe.

 
To se dosta oseti na uzbrdici ili penjanju na nadvožnjak.Kod nas vlada mišljenje da linijska guta sve živo počevši od čokanja preko bungura i ostalog smeća a rotaciona ne valja jer je suviše osetljiva na sve živo pa je zbog toga linijska bolja a u stvari i ona je itekako osetljiva i podložna kvarovima kao i rotaciona.
 
Na roto zamjenit filtere na vrijeme i amen.
Motor generalka traktor slab.
Sad će to biti nadam se dobro.
Koja je razlika od roto 539 kad posudim i moga.
 
Nisam pratio da mijenja izvedbu pumpe, mislio sam da je jos nesto sjeb'o. Znam da je prihvat za linijsku i roto razlicit. Kada sam radio pvp na ferguli, nije postojala nova ipm linijasica da se kupi, inace ni u ludilu ne bih nosio bosisti, jer sam misljenja da je to sve klosar do klosara.
 
Nisam pratio da mijenja izvedbu pumpe, mislio sam da je jos nesto sjeb'o. Znam da je prihvat za linijsku i roto razlicit. Kada sam radio pvp na ferguli, nije postojala nova ipm linijasica da se kupi, inace ni u ludilu ne bih nosio bosisti, jer sam misljenja da je to sve klosar do klosara.
Ima ih dobrih, a ima koje treba zaobici.
Svejedno ova pumpa koju 577 montira je svakako remontovana 100%.
IPM ne radi vec 4-5 godina, a i da je nova morala bi da ima korektor ugla paljenja
 
Не разумем зашто иду попреко? У фирми где радим имамо 3 сило рова и иде се само напред-назад. Никад није дошло до овакве несреће.
 
Verovatno je pokusavao da se okrene na jami iz nekog razloga, kocnica nije bilo ili nisu pedale prebacili

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ово треба да ради тг 140, равна површину и гази ивице до зида. Имао сам снимак кад су се на врху сило рова заглавили трактор са приколицом, 8400 и улт. Није на једном месту добро била угажена силажа.
 
Pozdrav kolege! Ima li neko resenje da se ubrza kardan sa 540 na 1000 obrtaja na imt 539? Treba neki kompresor da pokrecem preko kardana.
 
Nazad
Vrh