IMT

Kontakt brava, to je sve zesce njesra danas sto se kupuje.
Na Rakovici za malo da mi izgori alnaser zbog glavne brave nedavno.
Verovatno je ostecen, za sad pali odlicno ali videcemo dokle.
Nju sam pre menjao sa tamicevom tvornickom, njoj nema smrti, sad tesko naci.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jutros sve pregledao, struja dolazi do bravice ali ne izlazi iz nje.Struja dolazi i do anlasera, startovao sam motor tako i posijao 4ha kukuruza, nisam imao vremena petljati oko toga vise.Na koju foru se bravica mijenja, ima puno zica, nikakvih oznaka.Ne kontam kako da spojim novu, da slikam ne vrijedi jer nema oznaka nikakvih nigdje, samo kleme ukrug.

Sent from my M2006C3LG using Tapatalk
 
Svaki dan se odusevim nekim majstorlucima.
Ja uzeo da namestim kako treba kaze sef (firmin traktor je u pitanju) ne diraj nista ide to tako ne smeta mu.
Protok vode smanjen za 95%.
404b2d7b1eb4dae2fbc5883f1605ee75.jpg
e422c9f7492bcd32bd6c6d6a5c135e18.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Onda bi trebalo da ima oznake a ako nema unimer u ruke i polako peske trazi

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Jutros sve pregledao, struja dolazi do bravice ali ne izlazi iz nje.Struja dolazi i do anlasera, startovao sam motor tako i posijao 4ha kukuruza, nisam imao vremena petljati oko toga vise.Na koju foru se bravica mijenja, ima puno zica, nikakvih oznaka.Ne kontam kako da spojim novu, da slikam ne vrijedi jer nema oznaka nikakvih nigdje, samo kleme ukrug.
Jednu po jednu. žicu. Skineš sa stare prebaciš na novu... redom

 
Uspio sam je zamijeniti od prve, nije uopšte složeno, izvukao bravicu sa kablovima i skidao jednu po jednu i svaku bilježio brojem sa parčetom ljepljive trake. Sad opet sve radi. Iskreno, izdržala je ravno 40 godina, ne mogu joj zamjeriti što je krepala.
 
Sutra idem gledat od zmaja motor za 560.
Jer me ovaj moj danas razveselio 🤣🤣🤣
Idem upalit kad neće da okrene.
Pogledao u kiler nema antifriza.
Blok je od prije puknut pitanje kuda je pustio.
A normalno ga zavezao u garažu.
Biće da mu je roto drljača dala misliti
 
Uspio sam je zamijeniti od prve, nije uopšte složeno, izvukao bravicu sa kablovima i skidao jednu po jednu i svaku bilježio brojem sa parčetom ljepljive trake. Sad opet sve radi. Iskreno, izdržala je ravno 40 godina, ne mogu joj zamjeriti što je krepala.
Eto vidiš. Mogao si barem like da mi daš za savet? I ako si sam zaključio bez mog saveta.
 
Sutra idem gledat od zmaja motor za 560.
Jer me ovaj moj danas razveselio
Idem upalit kad neće da okrene.
Pogledao u kiler nema antifriza.
Blok je od prije puknut pitanje kuda je pustio.
A normalno ga zavezao u garažu.
Biće da mu je roto drljača dala misliti
Mozda si ga zavezao labavo pa se uskopistio, drugi put ga zavezao na krace da se ne rita

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Bice da ti je taj antifriz u hilznama, ne verujem da je zalepio.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh