IMT

Nikako te od 14mm jer onda odma na pip kocnice zakiva i blokiraju tockovi al odma. Mora biti lufta da mozes pedalom da doziras silu kocenja, ko sto Luka rece najbolje premeriti zazor izmedju ploca i ostaviti luft. Ja uvjek stavljam od 12 mm i bude taman.
 
Zavisi, cesto bude knap jedna 12, druga 14!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Uradio sam kocnice,zamenio lamele,kuglice,opruge,creva i cilindre.i ugradio dodatne opruge.zadovoljan sam kako koci.Medjutim ocekivao sam da cu uspeti da resim nesto sto me u zadnje vreme muci,naime primetio sam da mi teaktor kao da poskakuje kad ga vozim polako po ravnom terenu.kad se vozi malo brze nije toliko izrazeno.takodje kad zaljuljam zadnje tockove ljulja se traktor.
Rastavljali smo reduktore i nisam uspeo da vidim problem,matice na poluosovinama dotegnute,lezajevi ok,jedan smo zamebili jer je imao sitno ostecenje.Konusni i tanjirasti zupcanik takodje bez ostecenja.Sta jos moze da pravi problem?
 
Na desnom sam veci zamenuo veci lezaj.ovako pod rukom ni stari nije bio los.gume zadnje su jos njegive prve 85o god.a prednja je jedna nova a druga dosta istrosena,mozda to ima veze.
 
Imam ja poluosovinu
Igor je u A tamo radi i živi
0611907844
Probaj na viber

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Opet petobrzinac!!!!
Ispao sinhron i uleteo medju zupčanike
6d7734d6f6fd7357f41fc3b8804b96f0.jpg
b7f8aa8bcb3de199823813352a08497e.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ene ga kosi lucerku
Kad je moj drug!
Uzeo sam ceo polovan menjač
Dao ovaj i doplatio
Sve jutros spakovano i radi kao sat

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Pisao sam u temi da hoću da ubudžim na 560 da nožna kočnica aktivira ručnu zbog nedostatka delova diskova i ploča na zetovom traktoru
Uradio sam to danas!!
Utisci su da koči!! Neću reći koči kao normalno nego samo koči!!!!!!!!
Može da se zaustavi, npr kad stisneš kočnicu i ubaciš u 3 on umre, može da se zaustavi na bregu da prešaltaš u rikverc i tako to, npr po dvorištu ukočiš bez brige, kad kačiš neku mašinu, itd itd
Zadovoljan sam!!!
A zet je srećan



Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Sad ima jedna pedala viska, moze da se skine da ne smeta ili da se zakaci nesto drugo, blokada, gas, ...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh