IMT

zadnji bre momci,blokirao on meni i ranije po malo al ga vratim malo nazad i on popusti ali ovog puta nejebe sistem dosao mu je kraj
 
pogledaj cilindre kod pedala kocnica ako su gumice lose, postoji sansa da su "cjevi" zahrdjale i da se cilindar ne vraca u pocetni polozaj. to je brat imao problema na SKIPU pa smo skinuli glavni cilindar, ocistili sve i namazali UK uljem i sad radi besprijekorno...
 
blokiraju ti opruge koje su već potrošene ja sam to radio kod druga ali je malo jeben posao jel se skida bočni reduktor rozentna tj šolja od poluosovine da se dođe do tih diskova i opruga to je garant jer i mene na 567 zeza
 
brate ja od kad ga imam video sam da to nije trktor to je mazga jedina mana su mu te kocnice ali i to se da srediti uz pomoc prijatelja



todore stavicu ja njemu te opruge samo ako ih budem nasao ovde kod nas,ali ako ih nema sta da radim
 
565 je napisao(la):
brate ja od kad ga imam video sam da to nije trktor to je mazga jedina mana su mu te kocnice ali i to se da srediti uz pomoc prijatelja
čudi me jer ga kod mene svi kude i skoro svake godine rade generalnu motora a kočnice su kod svih slaba tačka ja sam drugu radio prošle godine i mogu opet jer je kvalitet opruga ravan nuli
 
todor je napisao(la):
565 je napisao(la):
jel mora i kabina dole ili ce moci tako samo da oslobodim levu cizmu od nosaca kabine
može i tako ali pazi na te diskove da ih staviš po redu a opruge najbolje nove stavi
papir i olovku ikako skidam tako vracam nazad ako nenadjem te opruge kod mene jel da vracam stare ili sta da radim :ppozdrav:veruj mi da gram ulja netrosi vuce kao lud jedini problem imam dimi mi crn dim moracu bospumpu i dizne kod majstora na ispitivanje
 
Bubu je napisao(la):
Znam ja jos njih par sto rade generalnu svake godine na 565 bas zbog nekog majstora iz Djurdjeva i ultra kvalitetnih delova... :udri:
Za motore i nije bas valjda tako , svidjajumise DM motori sto nnose 565 a kocnice (kao) nisam ni znao da imaju :haha: :haha:.
558 je masina za 560 (brdovit kraj )
Post je spojen: [time]1280524746[/time]
_________________________________________________
Interesantno je da se kod mene bolje pokazao 577dv od 5106dw zbog odnosa kg/ks i potrosnje goriva
 
Rale 83 je napisao(la):
IMT se proslavio sa 533-539 , 558, 577 i 5136
Bubu odakle 5106 110ks

Oduvek! Lepo pise na plocici 81 kW x 1.36 = 110.16 KS

Marko, to sedmica duplak bez prednjih tegova ima toliko! Sedmica duplak sa mokrim kocenjem, sa punim rezervoarom i svim tegovima sto idu uz njega ima 4000 kg!
 
Sa sve prednjim tegovima i a šta mu toliko znači to mokro kočenje kada je sve isto jedino ona 2 spoljna klipa ali nemaju oni vagon.
 
Neznam lik koji ima 5106 kaze da ima 100ks kao i u Poljoprivrednoj skoli u pozarevcu 5100 jednom je priznao da mu trosi 40-tak litara na h oranja.
Traktor je mocan moze mnogo snage da prenese na podlogu , da vuce drva , rusi kuce tegli kida , nekako mi se ne uklapa u poljoprivredne radove , jos kad ga 577 ispreskace u oranju - nemam reci
Mozda je na ravnici bolji ovde je 0 a nismo preterano brdovit kraj
 
Nazad
Vrh