IMT

Ima da se kupi za neke 2500 ako se dobro sećam niskog pritiska i dobrog kapaciteta namenske pumpe. Viđao u oglasima, samo sad nisam siguran u kojima... Okačiću link kad pronađem.
 
Vezuje se na kontakt,šta se desava kada se ostavi kontak na traktoru dal radi non stop ili kada postigne pritisak sama isključi
 
Radi nop stop (što bi jedan kod nas rek'o), ne isključuje se na pritisak.
Nzm kakvog su kvaliteta sada ali znam da je kolega doneo takvu iz Mađarske 90-ih, ubacio u auto i to je išloooo... Doduše bila je žuta spolja, kao ova, ali teško da to ima ikakve veze https://polovni-delovi.com/delovi-Fiat-127-Karb-Razni-Delovi_962048
Montoya, možda-verovatno tvoj rođo nije skidao kontakt a ova stalno vrtela i nabijala pritisak pa je zbog toga rikavela.
 
Leka je kupio neku kao PRAVU i riknula na zmaju, kupio kinezaru sa facebooka i tera već 3 godine
Imao sam 2 sa perkinsa jedna je na traktoru druga na kamionu i rade odlično
Stigle su mi 4 neki dan kinezare sa facebooka i idu na 539 i 560
Možda i 533 englezer
A 1 nek ostane u rezervi
Kupim IPM i uvek slini, kupim tursku na benzinskoj bude super prvih 3 meseca i onda slini, ako skineš čašicu da očistiš opet slini!!!!!
Teraj je u pm treba razbiti i baciti!!!!!!!
Stvarno su dno!!!!!!!
Nego sinoć pijana glava se vraća sa njive i kad sam tresnuo u prokopan asvalt ( neke cevi razvlače) isečeno 30_40cm širine i 30 dubine popucaju mi brezonii na prednjim nosačima kabine!!!!!
12mm brezončine 4 komada se zalomila jutros sam ih vadio da sredim da mogu vozati torinu čistimo ovčarnike
19 puta sam pažljivo prešao ali taj 20 put sam bio ubiven, večerali na njivi nas trojica pekli roštilj i litra lozovače i gajba pive
Ko mačići




Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na kombajnu nam skapa na magistralnom putu, ukrajcimo, ludaci lete kao nenormalni, mi lezimo ispod, 2 nove nisu valjale, tek 3 bila dobra.. kaze trgovac desava se.
Sto se tice ovih elekro, iskreno ja sam skeptik i mislim da su sve kineske, poznati kvalitet...



Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Leka je kupio neku kao PRAVU i riknula na zmaju, kupio kinezaru sa facebooka i tera već 3 godine
Imao sam 2 sa perkinsa jedna je na traktoru druga na kamionu i rade odlično
Stigle su mi 4 neki dan kinezare sa facebooka i idu na 539 i 560
Možda i 533 englezer
A 1 nek ostane u rezervi
Kupim IPM i uvek slini, kupim tursku na benzinskoj bude super prvih 3 meseca i onda slini, ako skineš čašicu da očistiš opet slini!!!!!
Teraj je u pm treba razbiti i baciti!!!!!!!
Stvarno su dno!!!!!!!
Nego sinoć pijana glava se vraća sa njive i kad sam tresnuo u prokopan asvalt ( neke cevi razvlače) isečeno 30_40cm širine i 30 dubine popucaju mi brezonii na prednjim nosačima kabine!!!!!
12mm brezončine 4 komada se zalomila jutros sam ih vadio da sredim da mogu vozati torinu čistimo ovčarnike
19 puta sam pažljivo prešao ali taj 20 put sam bio ubiven, večerali na njivi nas trojica pekli roštilj i litra lozovače i gajba pive
Ko mačići




Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
I sta, tolikog momcinu masakriralo 3 deca loze i 7 piva????:nono:
 
koje gume preporučate IMT 533, prednje gume
Cultor, Tryal, Ozka ....
i koji uzorak onaj kao "šine" ili onaj "kocka"?
trakotor je na domaćinstvu i radi sve poslove, ne previše, al ima i oranja,tranporta,košenja,kupljenja...
 
Ja imam trajalke već 5 godina opet ću njih uzet jeftine a opet duraju dosta za sada su oko 1500 sati gore
 
Klipne su mnogo bolje, postoji i 539-585 i još neki sa linijskom RIKARD BENČIĆ pvp a na njoj klipna ac pumpa
Ne vidim loš razlog za ne stavljanje elektro pumpe, još pogotovo na traktore gde je rezervoar iznad motora, nema terwra da poteže ili gura naftu kao na kombajnu!!


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh