Hurliman

Ja mislim da je to od modela do modela. Vidjao sam neke Same traktore koji imaju za 6 cilindara 2 male pumpe visokog pritiska. Verujem da je tako i kod nekih Hurliman traktora posto pripadaju istoj grupaciji SDF.
Kolega je verovatno mislio na model H 488 i tu seriju iz 90ih. H 468 i H 488 imaju takav sistem ubrizgavanja. Za ostale nisam toliko gledao ali mislim da je isto i na seriji oko 2002 godista. Zanimljivo neki motori imaju Sameov zig na bloku iako su se mislim razvijali na Hurlimanovoj bazi. Stari same motori su imali vazdusno a hurliman vodeno hladjenje.
Geci, vidi i model H468 koji je oko 70ks. Manji je od H488 a i za H488 imaju uzane gume tako da se moze raditi setva i sa njim
 
Vidim po oglasima da ima jedan 468 u novom sadu,ali 70 konja je malo imam ponudu za traktor belarus 82.1 stariji tip za7000 i znam da je dobro odrzavan,nikad nije vukao 3 brazde pa se sad jako dvoumim posto hurli se mi jako svidja ali je i dosta skuplji

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Malo da osvezimo temu slikama
15yx8w0.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

14e6iaw.jpg
[/IMG]
 
Vidim po oglasima da ima jedan 468 u novom sadu,ali 70 konja je malo imam ponudu za traktor belarus 82.1 stariji tip za7000 i znam da je dobro odrzavan,nikad nije vukao 3 brazde pa se sad jako dvoumim posto hurli se mi jako svidja ali je i dosta skuplji

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
Ne znam koje poslove mislite da radite sa njim. H468 ide lepo sa plugom obrtacem 2*35cm. Rotodrljacu zavisno od modela 2-2,5m. Sa kompletom uzanih tockova moze da radi sve operacije. To je ozbiljan traktor sa velikim odabirom brzina. H 488 je lepo upakovan traktor ali nekako mi deluje lagan naspram svoje snage, narocito prednji kraj. U pojedinim situacijama dobro bi mu doslo 200kg tegova.
 
Svakom traktoru dobro dodje koji kg vise a pogotovu SDF traktorima u koje spada i hurliman za koje vazi da su nesto laksi od konkurencije mada nema tu neke velike razlike u masi.Sto se tice Hurlimana i kompletno SDF grupacije u mojoj okolini ih ima prilicno i svi su zadovolni,a nigdje na netu nisam naisao da se nesto ljudi zale na njih,ono sto sa sigurnoscu znam da su izuzetno mali potrosaci,nisu kvarljiva roba a ni odrzavanje nije skupo
 
Ne znam koje poslove mislite da radite sa njim. H468 ide lepo sa plugom obrtacem 2*35cm. Rotodrljacu zavisno od modela 2-2,5m. Sa kompletom uzanih tockova moze da radi sve operacije. To je ozbiljan traktor sa velikim odabirom brzina. H 488 je lepo upakovan traktor ali nekako mi deluje lagan naspram svoje snage, narocito prednji kraj. U pojedinim situacijama dobro bi mu doslo 200kg tegova.
Pa neznam dali bi 488 mogao da vuce 3 brazde,a meni treba za skoro sve poslove,najbitnije oranje,setvospremanje,tanjiranje i sadnju,prskanje i spartanje imam imt 533

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Pa 82 vuce al po mome da za par godina unistis masinu,sa dve brazde ako ga pustis dublje ima problema i sa dve a kamo li tri a kad bi vec izeo hurlija bi da mi sluzi a ne da ga unistim

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Pozdrav drustvo.Da li neko zna nesto vise o hurliman 708 f vocarskom traktoru,pojavio se jedan u prodaji ,lepo izgleda na slikama ali o motoru ne znam nista,sta treba proveriti pre kupovine....Interesuje me kvalitet,pouzdanost,da li neko zna nesto o tome...
 
Sve je to u redu i za traktor i babu,da nisu u pitanju i 4 nove gume koje treba odmah kupiti.
 
Jel zna neko na prodaju jurlimana do 110 ks ?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
Mogao bi se raspitati kod jednog manjeg uvoznika u kraju. Uglavnom dovozi SDF traktore. Trenutno ima jedan oko 2000 godista, uvoz iz Svajcarske, mislim da je 100ks. I on radi nesto malo sa njim a verovatno je na prodaju. Uvezao je i po kraju prodao dosta slicnih traktora. meni je najveca fora da na haubi kod kabine pise Design by Giugiaro .
 
Mogao bi se raspitati kod jednog manjeg uvoznika u kraju. Uglavnom dovozi SDF traktore. Trenutno ima jedan oko 2000 godista, uvoz iz Svajcarske, mislim da je 100ks. I on radi nesto malo sa njim a verovatno je na prodaju. Uvezao je i po kraju prodao dosta slicnih traktora. meni je najveca fora da na haubi kod kabine pise Design by Giugiaro .
A jel ima taj neki sajt da vidim ili neki kontakt tel.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Iskreno zapali mi za oko h 478,488 ili 4105 ili malo noviji 908,910.4

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh