Hidraulicna dizalica za dzambo vrece

Da. Može da se napravi da bude montažna.
 
Koju hidrauličnu dizalicu za džambo vreće preporučuje i koja podizna moć? Nešto sam gledao ferokop on diže 2 tone uvučen ali košta 2500 evra.
 
Ko to radi, zanimljivo je i ovo što radi Đorđe Jovanović iz Beške ima na yt prilog Uroša Davidovića o njemu, radi hidraulične dizalice i hvali ih da su naj jače na tržištu.
 
Kod nas uglavnom kupuju kran od viljuskara . Krece se oko 500e i samo navaris usi za poluge i to je to. Ako ima hidraulicni toplink onda je ful
. Imas viljuskar i u dvoristu i u njivi.
 
Kod nas uglavnom kupuju kran od viljuskara . Krece se oko 500e i samo navaris usi za poluge i to je to. Ako ima hidraulicni toplink onda je ful
. Imas viljuskar i u dvoristu i u njivi.
To je moj plan, ako neko zna neki otpad ili servis za viljuskare u Srbiji gde bih mogao da nadjem kran neka napise ovde ili meni na pp. Sve sto sam video po oglasima mi nije odgovaralo.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 
Nismo,, ide i ovako. Problem je sto je orvo probano bez ojacanja i cev se malo savila. Da nije tog peha taman bi na drugoj cevi dizala u zmajevku i rasipac.
 
Nedostatak radne snage je veliki problem u današnjoj poljoprivredi. Kod mene je veliki problem kada dođu na red radovi u kojima je potrebna fizička snaga, prvenstveno razbacivanje veštačkog đubriva i setva pšenice. Đubrivo sam pokušao da rešim ovom hidrauličnom rukom gde ćemo Direktor i ja pokušati bez ičije pomoći da razbacamo đubrivo na 25 hektara, sve mašinski, sa džambo ili Big beg vrećama... U videu koristimo sledeću mehanizaciju: ArmaTrac 1104 lux & Sulky DX 20 rasipač Mtz Belarus 892 rm & Hidrauličnu ruku Kršmobil prikolica Emind Erdevik 3,8 t Đubrivo je Eurofertil Top 34 Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2021. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
 
ja sam sam 15 ha sa po 100 kg ureje po kj ,2,5 t ,za nekih 4 sata ,stim da sam morao zakačiti i na kraju otkačiti rasipač od 40 god. u koji staje 250 kg ureje i dići na šprditer i otić kući iz te pripizdine.
Olakšavajuće mi jebilo što su vreće od 25 kg.
 
Nazad
Vrh