Hidraulicna dizalica za dzambo vrece

Eee obrati pažnju na udaljenost od traktora. Nisam siguran, da ti ne lupam cifru, ali tako može da digne baš, baš. Pričao mi drugar jer je on uzeo takav identičan.
---------------
I još nešto. Potražio sam u history-u i definitivno je oglas obrisan. One prve vile što sam spominjao-nudio rabadžiji.
 
Poslednja izmena:
Potrebno mi je misljenje da li ovi kranovi(kupovni) za dzambo vrece, mogu da istovaraju dzambo vrece iz kamiona(slepera)?
U kamionu su poredjane u 2 ili 3 reda dzambo vrece, skida se sve sa jedne strane i krov od slepera se ne pomera, dakle sve da se uradi sa jedne strane? Da li je moguce?
Recimo da me jedan prodavac ubedjuje da jeste, ali ja bi da cujem i druga misljenja
 
Moze,ja sam istovarao,An bez problema,Urea malko zeki ali ide kada se usemis,posto su vrece duze od An-a.
 
Ja istovaram dzambo vrece iz kamiona.Treba jedna strana kamiona da se otvori ako su kamioni šlepe.
 
Sve su od 600kg,jedino Urea 500kg.Za dve mora da se napravi ram,ako idu na jednu kuku pocepa se.Sad sa Telehenderom i 4,ako mi se bas zuri,samo vatra.
 
Ni jedna se nije pocepala a uvek kacim po dve.Imao sam mesani 3*15 1300kg u dzambo.
 
Donder bi znaci skidao bez problema, po jednu dzambo vrecu bi skidao, dovoljno mi je to brzo. Hvala drugari :ppozdrav:
 
Zanimljivo resenje, svej bolje od pruzanja ruke ispod same vrece
Da li neko koristi onaj dozator za dzambo vrece ?
Posle ovog secenja, vreca je prakticno neupotrebljiva,, niti se moe izkoristiti niti prodati, sta radite sa njima? palite?
 
Moze i ovako kad zatreba
7e1f46df40ba803bc3197421e5a856ae.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jedno pitanje, kada traktor nosi kran i vuce prikolicu sa djubrivom, da li se prikolica kaci na traktor na donju poteznicu, ili se kaci na kran(te bi u tom slucaju trebalo napraviti poteznicu na sam kran)?
 
Nazad
Vrh