Herbicidi u suncokretu

Ma druze nesto mi se ne prska zemljisno ukoliko kisa nije sigurna.Praticu prognozi do srede pa videti.
 
Sa cime prskati suncokret zemljisno? Plan mi je Racer i Mont,samo ne znam dal ce biti kise ovih dana...

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Tender+Rezon... Tender je Syngentin s-metalahlor + Rezon Terbutalazin...1,2+,1.5 lit po hektaru, za 20 e po hektaru nema bolje,sigurnije i jeftinije kombinacije.
 
Forumasi,pitao sam ranije u vezi herbicida Express50 i Omega 75.Posto se Express preporucuje u dozi 45g po hektaru(jednokratno),a aktivna materija mu je 500g/kg,dal bi onda bilo u redu ici sa Omega 75(aktivna materija 750g/kg) u dozi oko 30-35g po hektaru ?.Clan Kiraj je prosle godine isao sa dozom Omega 75 od 20-25g po hektaru(nisam siguran tacno),i odradio je dobar posao kako on kaze.E sad, posto na jednoj parceli u cosku (oko 1-1.5hektara) ima dosta cicka,gledao bih da idem dvokratno na tom mestu,2x 15grama,ili 20+10 grama,samo nzm jel sigurno raditi tako?.
 
05.04. 2016. prvi put sam dubinski prskao suncokret DUOGOLD-om (6dl/jutru). Koliko to kise treba da padne da dubinsko uspe? Vidim po prognazama nista od vece kise do kraja aprila.
 
Isprskao sam suncokret na crno 05.aprila sa mont1l/ha terbis 1l/ha i girasolin 1l/ha
Ne znam da li ce mu biti dosta kiše ovo sto je palo za vikend u Pancevu i okolini...?

Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
 
Mene interesuje ovaj Kvazar,jer Galenika je uvek imala ok preparate,a i cena je extra. Hocu da nabavim bar 20 litara,za probu.
 
Nazad
Vrh