Herbicidi u strnim žitima

Eu pravila i zastita pcela. Mislim opravdavam sa tog aspekta da su nam pcele neophodne i da treba voditi racuna o njima kao korisnim inesktima za ljude,tu nemam dilemu,ali zato betanal 100godina koristi se i sada je stetan. Nemam reci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Eu pravila i zastita pcela. Mislim opravdavam sa tog aspekta da su nam pcele neophodne i da treba voditi racuna o njima kao korisnim inesktima za ljude,tu nemam dilemu,ali zato betanal 100godina koristi se i sada je stetan. Nemam reci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja mislim da se ovo radi da bi se smanjila upotreba generickih (kineskih preparata). Jesu Kinezi omogućili jeftiniju hemiju ali oni ne ulažu u razvoj a uzimaju dobar deo kolača.
Ispravite me ako grešim, čini mi se da do sada nije zabranjen niti jedan preparat za koji nije istekao patent. Dok veliki igrači imaju ekskluzivno pravo na proizvodnju, sve je sjajno i bajno.
 
Poslednja izmena:
A sa kojim herbicidom da mesam granstar posto njega imam kod kuce?
 
On ima 750g akt.mat. i trebalo bi 15g ali pozuri(ako se moze)posto on moze do drugog kolenca.
Metmark i isti preparati idu do zastavicara.
 
Hvala onda cu metmark i lodin.koja je cena lodina?

Послато са Polar3 помоћу Тапатока
 
Moze granstar i posle drugog kolenceta,larenmax ga sadrzi i pise da moze do zastavicara,isto pise i za granstar extra
 
Nije ista kolicina akt.mat. i nije sama u Larenmaxu,trebao bi sada da steluje u kucnoj radinosti,da smanji dozu,e sad da li je ta doza dovoljna,msm ima tu njake.
 
Kako kod mene stoji ništa do posle 10 aprila.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh