Herbicidi u strnim žitima

Ja sam uvek išao Modus sa Falkonom i Sekatorm zajedno. Nisam imao problema.
Mindjušar koja je cena Pallas-a?
 
Kako sam ja razumeo ta kombinacija ne nosi divlji ovas. Mozda gresim,prosle godine sam radio na jednoj parceli,gde imam neku travu kao sto je ljulj,livadarka, sa velikim bokorom.. ali nemam divlji ovas pa nisam video dejstvo na njega.Ove godine na parcelama gde je semenska roba I ostaje za dalju reprodukciju,planiram palas ili husar..

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Jel ima potrebe dodavati nesto jos nesto uz Hussar za sirokolisne ?? Jel ga probao neko prosle godine kad je izasao ??
 
Koliko sam ja shvatio koristili su ga samo oni iz BASF-a jer ga do sada nije bilo u prodaji...
 
Vidim da ga mnogi zastitari pominju. Kazu potpuno nova dimenzija,cak povecava prinos za razliku od ostalih koji sluze samo da sacuvaju prinos. E sad je pitanje,kako to sve znaju kad nisu imali dodira sa njim u Srbiji,aj razumem ove sto rade u Basf-u,ali ne razumem ove sto ne rade i ne zavise od Basf.:sta:
 
Ne znam,nigde nema cene. Probacu sutra da zovew distributera iz Agromarketa,vidim da ima na njihovom sajtu.
 
Njihovo je da pričaju a na nama da li ćemo da im poverujemo ili ne.Lično dok ne proverim kod sebe na parcelama ne verujem nikom ništa.
 
Nazad
Vrh