Herbicidi u soji

Gde ima u Futogu da se kupi ? Koja poljpoprivredna apoteka i ima li neki kontakt telefon ?
 
na 2,5 kj 5 l basagrama 120 g dinoksa i harmoni kesica i po. Druga 2,5 kj u pola sve osim basagrama gde nije išlo 2,5 l nego 3 litra. Uglavnom je bilo sitnijeg korova ali zbog izostanka tretmana sa totalom bilo je već i povećeg korova doduše redak .
Zašto tako puno Basagrana u prvoj varijanti zbog palamide ili nečeg drugog tvrdokornog,to izađe 2l po kj ? Ja sam mislio da na 2,5kj idem sa 2l Savazona 80gr Dynox i 12gr Harmoni.
 
Je bilo palamide u tom delu parcele nako u krugovima,hteo sam oprskati sa totalom ali je počela da se vidi kroz pikotine pa nisam smeo,na 2 kj jesam i pisao sam zapažanjepar stranica unazad.

- - - - - - - - - -

Može ta doza ali samo ako su širokolisni u kotiledonima i malko veći,palamidu nećeš sa tom dozom uništiti.
 
10366009_859985250697910_2648835307459746021_n.jpg
Levo pola doze promoni pulsar,desno puna doza promoni pulsar u splitu.Pa nek me neko ubedi da hemija nema uticaj na biljku i na kraju na prinos
 
Poslednja izmena:
I dalje ne znaci da ce biti razlike u prinosu. Kada budes kombajnirao onda ces videti da li ima razlike ili ne.
 
Nazad
Vrh