Herbicidi u kukuruzu

Stvarno neznam zasto mnogi izostavljaju Galeniku.
Imaju sasvim zadovoljavajuce preparate.
Mozda su jeftiniji pa, je nekom ispod casti da ih kupi. :osmeh:
 
Ja jesam i to veoma zadovoljan.Mnogi se žale na Siran,Motikan i ostale iz te grupe mada sam sa njima prošle godine prskao kumu kukuruz i odradili su bez greške svoj posao.
 
Sta je veoma interesantno za ovu godinu,radio sam Talismanom iste doze na razlicitim parcelama i velika je razlika u dejstvu ili je nesto drugo u pitanju, imam njive gde je sve sprzio i njiva cista ko soba mozda malo sad poneki muhar krece a imam njive gde se "zeleni livada" od divljeg sirka sta se desilo nisam pametan,isao sam da popravim situaciju spartanjem i zagrtanjem ali to je samo 70% unisteno ostalo je u redu jos dosta
Da ga nije mozda UREA s.ebala posto sam dodavao kao folijarnu prihranu,da nije to u pitanju?
 
Tako je u kombinaciji sa Cambiom mada sam išao i sa kombinacijom Talisman+Avalon jer nije bilo dovoljno Cambia kada sam kupovao hemiju.
 
Sta je veoma interesantno za ovu godinu,radio sam Talismanom iste doze na razlicitim parcelama i velika je razlika u dejstvu ili je nesto drugo u pitanju, imam njive gde je sve sprzio i njiva cista ko soba mozda malo sad poneki muhar krece a imam njive gde se "zeleni livada" od divljeg sirka sta se desilo nisam pametan,isao sam da popravim situaciju spartanjem i zagrtanjem ali to je samo 70% unisteno ostalo je u redu jos dosta
Da ga nije mozda UREA s.ebala posto sam dodavao kao folijarnu prihranu,da nije to u pitanju?
I ja sam radio slično samo Nikon i Calisto a prihrana AN pa nije svugde isti učinak negde ga sprzio a negde kreće ponovo i na kraju mi ostalo jedno 40lit u prskalici pa prešo po istom još jednom e tamo je sve počistio pa sam zakjučio da štoje jeftiniji preparat toje više ukinuto na njegovom sastavu
 
Ove godine smo isli sa kombinacijom 30gr Rimexa + 0.7l Sirana+ 0.7l Dimarka + 0.3l Dasha/ha i super smo zadovoljni. Mozda ste vi naleteli na kopije kineskih kopija.:sta::haha:
 
Nazad
Vrh