Hattat

Da, u međuvremenu sam se malo raspitao i pre par meseci su mi ponudili voćarski traktor od nekih 70-80ks, bez kabine za oko 25 000 eura, a sa kabinom oko 2 000 više, ali to ipak nije kabina koja bi trebalo da ide na voćarski traktor ( dosta široka, osrednje zaptivena i sl) , tako da sam pre svega zbog cene (opremu je imao ) i zbog velike širine traktora ( oko 2m ) odustao i poručio drugu marku traktora za ipak manje para. Ne ulazim u to da li on vredi toliko ili ne, ali ja sam sa juga, gajim šljivu i nemam toliko para za traktor.
i koji si drugi traktor poručio i koliko KS
 
stigao deo,relej hidraulike
2014-09-02-140049.jpg
 
Pzdrav svima !
U planu mi je kupovina traktora od oko 110 ks,pa me interesuje da li neko ima značajnija iskustva u radu sa ovim traktorima HATTAT A110 i URSUS 11024 ? Traktor bi služio za oranje,tanjiranje i slično,pa ako neko može da mi iznese neke preporuke ili poređenja između ova dva traktora.Cenovno su tu negde,HATTAT je malo jeftiniji ali čini mi se da ima par konja manje.Svaka informacija bi mi dobro došla jer ne kupuje se traktor baš svaki dan.
Hvala svima ! :cao:
 
Pzdrav svima !
U planu mi je kupovina traktora od oko 110 ks,pa me interesuje da li neko ima značajnija iskustva u radu sa ovim traktorima HATTAT A110 i URSUS 11024 ? Traktor bi služio za oranje,tanjiranje i slično,pa ako neko može da mi iznese neke preporuke ili poređenja između ova dva traktora.Cenovno su tu negde,HATTAT je malo jeftiniji ali čini mi se da ima par konja manje.Svaka informacija bi mi dobro došla jer ne kupuje se traktor baš svaki dan.
Hvala svima ! :cao:


Zdravo,

Mislim da ti je bolji odabir Hattat. Al ako ti treba traktor za oranje neznam da li si pogledao maxima 9115. Isto turski traktor, al velicine i tezine je kao neki traktor od 135 . Mozda je bolje resenje. A ima pravih 115 KS.
 
Hvala na preporuci simke82,pogledao sam ga malopre.Ne izgleda loše,deluje dosta robustnije od ova druga dva.Da li znaš možda nekog ko već ima taj traktor?Voleo bih malo da se raspitam oko cene i kvaliteta?
 
Poslednja izmena:
Ja da uzimam za sebe pre bih uzeo Ursusa, mada to je opet samo moj licni izbor, posto nisam imao prilike da koristim ni jednog ni drugog :)
 
Hvala na preporuci simke82,pogledao sam ga malopre.Ne izgleda loše,deluje dosta robustnije od ova druga dva.Da li znaš možda nekog ko već ima taj traktor?Voleo bih malo da se raspitam oko cene i kvaliteta?


Koliko znam prodaja je skoro pocela. A imas kod zastupnika da pogledas, verovatno ti oni mogu reci vise detalja o samom traktoru i cenu.
 
Pzdrav svima !
U planu mi je kupovina traktora od oko 110 ks,pa me interesuje da li neko ima značajnija iskustva u radu sa ovim traktorima HATTAT A110 i URSUS 11024 ? Traktor bi služio za oranje,tanjiranje i slično,pa ako neko može da mi iznese neke preporuke ili poređenja između ova dva traktora.Cenovno su tu negde,HATTAT je malo jeftiniji ali čini mi se da ima par konja manje.Svaka informacija bi mi dobro došla jer ne kupuje se traktor baš svaki dan.
Hvala svima ! :cao:
zar nije isti motor u oba?
 
Nazad
Vrh