Gume

Dil ju je skuplji za 1000din skuplji za 11.2 28. Narucio sam mu od Šuloka,odlicna saradnja,dostava na kucnu adresu.
 
Kod Galeta u Rumi je 17500din Cultor 8platana a kod Šuloka 17.600din,stim sto su unutrasnje jeftinije kod Suloka
 
Planiram da uzmem Cultor gume 14.9-28. U ponudi imaju dva modela: AS Agri 19 i AS Agri 20. U čemu je razlika izmedju ova dva modela i koji je bolji?
 
Treba da kupim nove gume 13.6 R38 i 8.3 R20. Kojeg proizvođača izabrati da se ne pokajem? Gde god sam pitao nigde nema radijalnih guma. Svi kažu "ravne su" kao radijalne ne bacaju i ne tresu niko se nije žalio.
 
Gledao neke sa oglasa, nikad montirane Mitas gume dimenzija 420/65 R38, i fali tu dimenzija kako u širini tako i u visini. Npr. Trelleborg je u tim dimenzijma viši za 10cm. Isto ovo sam primetio I kod Cultor guma, ali nisam očekivao na Mitas (Češka proizvodnja) da zakidaju.
 
imam jedno pitanje uske gume 12 tice dali dobro rade poso u oranju?ocu da kupim 560 a on ima uske gume.ljudi mi kazu da to nevalja ima da proklizava???
 
Nazad
Vrh