Gume

Ja sam kupio prednju za kombajn 14platna dvoumio sam se izmedju nje i kultor,kultor je bilo samo sa 12 platna pa reko da uzmem ovu sa 14 platna bila je skuplja 2000din od kultora ovako ne izgleda lose videcemo kako ce se pokazati
 
gumu sam danas kupio prvi put se srecem sa ovom markom pa sam hteo da vidim kako se pokazala.Ne vidim u cemu je problem sto sam pitao a vec kupio ovde smo na forumu da delimo iskustva i da se pomazemo
 
Kupujem gume 13.6 x 38 ,razmisljam se dali da uzmem KAMA - Ruska radialna 6.pl ili CULTOR obicna sa 8 pl. Treba mi savet. Razlika u ceni je 3000 din.
 
Kupujem gume 13.6 x 38 ,razmisljam se dali da uzmem KAMA - Ruska radialna 6.pl ili CULTOR obicna sa 8 pl. Treba mi savet. Razlika u ceni je 3000 din.
Cultor u svakom slucaju,sara je daleko dublja,a i sama guma deluje kvalitetnija.ne mogu reci da ruska ne valja,naprotiv veoma su jake,ali plitka sara sluzi 4-5 godina i nakon toga rad na vlaznom postaje problem.
 
Danas sam kupio jednu polovnu gumu 7.50 16 od ovog coveka i guma je bila isecena 3 cm moze samo da se baci bila je zamotana i nisam mogao da vidim pri preuzimanju tako da bilo ko da nesto kupuje od ovog coveka neka dobro obrati paznju jer je prevarant i rekao je da guma ima 12 a ima samo 10platna necu ni ja da se osiromasim za 4000din a ni on da se obogati ne razumem takve ljude! evo ga profil na kupujem prodajem http://www.kupujemprodajem.com/475291-1-jovan-svi-oglasi.htm
 
josif92, mislim da ima neka opcija da prokomentarišeš saradnju tj. kupovinu od ovog čoveka. Malo mu daj negativnu reklamu :sjasi:
 
Danas sam kupio jednu polovnu gumu 7.50 16 od ovog coveka i guma je bila isecena 3 cm moze samo da se baci bila je zamotana i nisam mogao da vidim pri preuzimanju tako da bilo ko da nesto kupuje od ovog coveka neka dobro obrati paznju jer je prevarant i rekao je da guma ima 12 a ima samo 10platna necu ni ja da se osiromasim za 4000din a ni on da se obogati ne razumem takve ljude! evo ga profil na kupujem prodajem http://www.kupujemprodajem.com/475291-1-jovan-svi-oglasi.htm

Jesi ti njega nazvao da mu kažeš za to oštećenje?
 
Nisam ga zvao pisao sam mu na kp poruku sta ima da ga zovem on sad moze da prica kojekakve price necu da se raspravljam da takvim ljudima :(
 
Evo i slika bio sam kod vulkanizera ubacio jednu fleku iznutra pa koliko drzi
68e972a3fbb4f24fc07fd778197affe9.jpg
 
Nazad
Vrh