Gume

Ziv,zivcat...:osmeh:
Vecu zavrzlamu oko guma jos nisam imao.Zvao sve uvoznikeod leta i svi imali istu pricu...mala proizvodnja u Mitas-u tih dimenzija,pa tesko naruciti...
Kupljene su su Coningu,uvezli su 4 komada koje su bile rezervisane od moje strane.Inace je cena za divno cudo pala za 3 crvene po komadu od zadnjeg pazara...
 
Pa na drugoj su takve pa zato.Bile su znatno jeftinije 10,5/65 i 85-16 ali su znatno nize...

Eno Kosanovic nemoze prodati onu BBS-ku sto je vuce po vasarima,nabacio kaminske tockove pa izgleda sablasno...ove Mitasove imaju 14 platna i to je sasvim ok.Original je original...
 
Poslednja izmena:
Људи јел може, мала помоћ. Хоћу да ставим на 578, нове задње гуме, не бих стављао 18,4, јер ми тај трактор не ради тешке послове, већ само транспорт. Купо бих 16,9 на њега па шта предлажете да се узме, а да није превише скупо, јер као што сам рекао он ми не ради тешке послове.
 
Тога се и прибојавам, да платиш нешто јефтино, а да ништа не ваља...Погледаћу шта се нуди па искалкулисати шта је накрају најбоља опција, јер као што сам рекао не дају ми се безв паре јер ми трактор слабо ради....
 
A zasto ne kupis uske tockove. Mozes naci za 500-600e. i radis kao covek, sve povrsinske poslove.
 
Jel neko kupovao skoro 13,6-20 za rusa prednje gume?

Ja cu trebati uskoro da kupujem te gume. Ima gore prema subotici neki sto prodaju gume, ne mogu sada da se setim kako se zove firma a vizit kartu ne mogu da nadjem, uvek ljudi dolaze u Temerin na vasar sa velikim kamionom, kod njih je oko 35000din/kom Radijalna guma sa garancijom od 2 godine i to su one gume mislim da je dimenzija 360/70 R20
Nemoj samo Belshina gume da kupujes, lose do bola, brzo ispucaju sa strane, poznanik kupio pre 2 godine placene oko 30000din/kom
 
Nazad
Vrh