Golubovi

Danas sam svracao kod prijatelja pa sam telefonom slik'o nekoliko golubova evo slika.
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG][IMG ovo je Gimpla][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]ops greska.ovo su jarebice kamenjarke
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]Drhtavo vrati golub,Opatice i lepezane sam slik'o al' se slabo vide pa cu ponoviti sledeci put.
Prelepi su.Ovi crveni,sto se vide kroz zicu su straseri??
 
Straseri... lepi i teski golubovi...
Kod nas ih niko ne gaji ima nesto malo kingova, ali strasera nema...
Ipak Gimple su vrh vrhova, najvise zbog boje...
 
Evo nesto bolja slika,Stadgarski drhtavi golub (sa severa Poljske)
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]evo i Opatice (nemam bolju sliku)
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]ovo su lahori
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG] i evo jedan Kapuciner
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Za lepezane si 100% u pravu,izgledaju kao da imaju paratif. Jesi li gledao mozda juce "Moj ljubimac"?? Bilo je prelepih arapa i bozova-oko da ti stane!:ppozdrav:
 
Lepi golubovi druze... Na ovoj prvoj slici jesul to engleski v. gusani..?
I kako uspevas da drzis sve pod kontrolom s obzirom da imas dosta rasa??
 
Crni tekir Kako idu letovi, udaral jastreb????
Jel bila koja utakmica i imal rezultata??
 
gogidj druze,posao me je samleo zadnjih dana.Golubove sam terao cisto da ne ispadnu iz kondicije.Sto se tice jastreba,on nije neka velika pretnja ali soko rastura...Ovih dana cu kada malo dodjem do slobodnog vremena da formiram ekipe-pa da ih "stisnem".Malo i vreme zajebava,ubi nas kisa i niska oblacnost ali bice bolje.:ppozdrav::ppozdrav:
 
I kod nas je vreme lose..Nekako u etapama, bude lepo suncano a onda odjednom kisa i grmljavina....

Soko je gadan, posebno kad ima mlade i uci ih loviti..pre su udarali u vazduhu, sad obicno kad jato pada i kada su najumorniji..znalo mi se desavat da ih nisam ni isterao kako treba a on vec nekog pokupio....
 
Kako da nadjem vlasnika goluba koji je dosao u moj komsiluk i svi ga hranimo iz komsiluka , on nikako da ode, smuca se okolo i eto ga na ogradu od terase kad ogladni.:osmeh: Ima prsten i cubicu i moze se uhvatiti tj pomaziti koliko je pitom. Skroz bele boje. Najbolje bi bilo da nadjemo vlasnika da ga vratimo pravom vlasniku jer za takvo njegovo ponasanje je zasluzan vlasnik koji nesumljivo ima veliku ljubav prema njima.
 
Nazad
Vrh