FREZA prikljucak za traktor

Bi zeleni moja preporuka ti je Fap Priboj 2.2m ako kupujes polovno,nova neznam dal ima.Odlicna freza masivna, pogon preko zupcanika i kvalitetno odradjena i najbitnije laka je za pogon moze je i manji traktor 45-50 pogoniti.Imam prilicno iskutva u radu sa takvom kao i sa nekim drugim modelima pa s toga preporuka za nju.
 
Ja nisam video da ima fap od 2.2m.Najvise ih ima 1.85.Mada bih ja malo vecu frezu kad vec traktor ima snage da je pogoni.
 
Koliko se secam , video sam jednu fap od 2.2 metra. Sjajan izbor, ima zupcanike, masivan reduktor. Mislim da bi bila pun pogodak.
 
Nova Fap freza 1.80 sa kardanom je oko 230 000 rsd i imate povracaj oko 40-50 % , a 2.10 je oko 260 000. Komsija uzeo pre par dana 1.8 pa tako znam.
 
Ima Fap od 2.2m sigurno, radim upravo s jednom takvom.Predpostavljam da su ove manje zastupljenije pa si na njih vise nailazio.Inace komsija je kupio pre neki dan rotofrezu nisam zapamtio marku,navodno neka Poljska mada na plocici lepo pise made in China,onako na oko mi se dopala prilicno je masivno odradjena od kostrukcije,difa, pa nadalje,prenos takodje preko zupcanika nije lanac sto mi se takodje svidja.Placena 1250e skupa nije e sad videcemo u eksploataciji kakva ce biti,ovako deluje kao dobra kupovina.
 
Poslednja izmena:
Za sta sluzi ova rucica, ima dva polozaja i opruga na njoj, freza je imt beograd 1.30m sa 4 brzine, imam dve brzine obrtaja kardana na traktoru, 540 i 1000, dali bi mogao da je vucem u 1000 obrtaja i koju brzinu da postavim pozadi na reduktoru, sta preporucujete.
Evo slike
20170507-192146.jpg


20170507-192136.jpg
 
Traktorska freza IMT 612.836 danas freziranje mlade kupine..

- - - - - - - - - -

Freza IMT 612.836 nozevi Ada Temerin

- - - - - - - - - -

Imt 612.836 danasbje freziranje mlade kupine.
 
Ove Cat freze što se prodaju u Raškoj, jel merio neko koja je dubina freziranja i koliko su dugačke moticice?

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Ove Cat freze što se prodaju u Raškoj, jel merio neko koja je dubina freziranja i koliko su dugačke moticice?

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
18cm je od osovine do vrha noza. Pogon preko zupcanika. Dubina ti zavisi od brzine i zemljista, tako da varira od 15 u tezim do 25-30 u laksim zemljistima

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kako se ponaša u tvrdjem, tj kada zasusi oranje?
Kako si ti zadovoljan aa tvojom?
Povoljnije su dosta od Termometala, e sad da nisu mnogo lošije.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Freza radi dobro, nisam nikakvih problema imao, jedino sto nozeve teosi brze nwgo sto bi trebalo ali ja teram na brzi kardan i kod nas ima i kamena dosta pa sta sve prezivljava ja sam stvarno prezadovoljan. Jako dobro sitni i u tvrdom radi dobro nije kao one lagane imt da skakuce samo. Promenio sam do sad mozda 4 garniture nozeva ali sam i isfrezao dosta nozeve uzimam isto u raskoj 1.7e sam placao po komadu, dzabe po menii, za mtk su skuplji..

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Imas ovakvu i od 2m za 60 ks jer ja teram sa 45 ks i na brzi kardan 720okr negde na pola gasa. Pogledaj snimak gore koji sam postavio. A koliko isfreziram ne znam, freziram usluzno pa ide 95% prva spora jer svi hoce duboko, i tako nozevi odu na 10 12 hektara. Ali ni na ostalim frezama kod nas ne traju nozevi duze, ima kamena ima svega..

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Zvao sam sad u Rašku, nisu mi rekli da imaju od 2 metra.
Jedino mi je problem što moram ja da odem u Rašku po nju.
I zaboravio sam da pitam jel daju dokumentaciju zbog povraćaja.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Ja kad sam uzimao nije bilo dokumentacije i racuna, sad vidim pisu da imaju racune. Ko zna kakve su tu mucke kako se to uvozi. Ja sam platio ovu 930 sa lamelnim kardanom. A stavis je u auto karavana ako imas
A za ovu od 2m sam isto tako video u oglasima da treba da stignu, i sigurno je 60ks ne oseca. Mada i ova pokriva 185 mislim da ti nije siri traktor

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Oba traktora su mi 185 cm.
Jel ima ona bočni pomak?
I čije su uopšte proizvodnje one, nazovem jedan oglas oni kažu Južna Koreja, a na drugom kažu Italijanska.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Ma kakva italija, radjene su prema italijanskoj SICMA frezi a rade kinezi ili ko vec tamo. A ako ti se ne zuri mozda bolje da sacekas ove od 2m da stignu, mozda ti je bolje da malo preklapa preko tockova. Bocni pomak nema.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Danas na sajmu u NS kupljena Termometalova freza 1,65m.
Cena 160000 Din sa lamelnim kardanom i dostavom na kućnu adresu.
U ponedeljak ili utorak će mi je dostaviti.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh