FREZA prikljucak za traktor

Ja sam placao pre dve godine za IMT frezu 300din komad, e sad su sigurno malo skuplje nisam imao potrebe da menjam pa nisam ni gledao cene
 
Moras da se raspitas da li je freza vocarska ili povrtarska .Ja imam Batuje vocarsku kupljenu 2003 godine nova bila je 1450e sa kardanom .Vocarske manje sitne zemlju ostaju veci komadi za njom,inace je freza zakon
 
ma ja sam se zagrejao fes,covek treca kuca od moje,posten a i znam da nije mnogo radila jedino se ne razumem bas najbolje oko odrzavanja ali sam ovde saznao da i nema tu neke filozofije,freza nije radila aman sigurno zadnjih deset godina stoji coveku bezveze u dvoriste i sad hoce da je proda inace sa rakovicom je koristio frezu,cena mi deluje dosta primamljivo zato sam se i zagrejao da je uzmem,sad ako je radna sirina 1.6 koliko moze da ima noza-moticica,ja mislim da idu cetiri po onoj jednoj glavi na rotoru,moje je misljenje da nebi trebalo da kostaju vise od 100 eura
 
Jel ,ima neko katalog za imt frezu za traktor?Otac mi rasturio frezu,ali je nu medjuvremenu preminuo!Pa sada ne znam da je sastavim!
 
Tražio sam katalog kad sam kupio svoju prošle godine ali nije niko imao. Nije uopšte kompikovana samo polako i sastavićeš je. Moje saučešće.
 
Interesuje me koji kod vas prenos kardana i freze. Da li je bolje da bude 2:1 ili 1:1? Moje misljenje da sto brze freza radi da je lakse traktoru?
 
Otisli su mi zupcanici na FAP frezi, radi posteno vec 20 godina, do sad su samo lezajevi menjani svake godine i nozevi. Gde mogu to da nadjem kod nas? Hvala
 
drugari treba mi jedna pomoc nudi mi lik frezu bar ja mislim da je freza ali ne radi kao roto freze ni kao obicna nego oni nozevi idu levo desno ako me razumete neznam kako se to zove ali me zanima kako to radi i dali vredi nesto posto je kao nova i strane je a i nisu neke velike pare ako treba imam snimak kako izgleda i kako radi na prazno jer kada sam je gledao bila zakacena na trakor samo treba da ga uplodujem
 
drugari treba mi jedna pomoc nudi mi lik frezu bar ja mislim da je freza ali ne radi kao roto freze ni kao obicna nego oni nozevi idu levo desno ako me razumete neznam kako se to zove ali me zanima kako to radi i dali vredi nesto posto je kao nova i strane je a i nisu neke velike pare ako treba imam snimak kako izgleda i kako radi na prazno jer kada sam je gledao bila zakacena na trakor samo treba da ga uplodujem[/QUOT


Znam na koju masinu mislis, ali mislim da je to bacanje para, ali opet probaj pa ces se uveriti
 
Zvao sam ali se samo fax pali :) Uspeo sam da iskopam jedan polovan koji ce mi nadam se posluziti dok mi ne naprave novi..
 
pa znaci nesto oko 160cm ? fapove su dosta lake, ne znam kako idu. ,islim da sitno rade, imt dosta dublje ali valjda i dosta teze za pogon, rodjak uzeo za store 404 imt frezu od 130cm, mislim da je to premalo za njega, koju bi mi marku preporucili ?
 
Nazad
Vrh