Formula 1

Evo da i ja dam svoje mišljenje o F1 (pratim F1 od kako je Scumacher bio u Benetonu). Alosno spada u top 3 vozača to nema sumnje. Mclaren trenutno ima najbolji bolid. iza njih zasostaje RedBull nekih 3 desetinjke. Ferrari je očajan bolid je jako loš jedino što imaju Alonsa pa ih izvlači. Mercedes ima dobar bolid za kvalifikacije još da to prenesu na utrku bili bi kandidati za postolje. Kako kažu ako se po jutru dan poznaje onda nas čeka jako uzbudljiva sezona za razliku od prošle.
 
Meni licno prosla sezona i nije bila uzbudljiva,sve proteklo u znaku red bulla .(100 bodova prednosti imao Fetel) e a ove godine ne verujem da ce biti tako brzi su ali ne i najbrzi i bice dosta dobrih trka,nadam se.......
 
Zapadni svet mahom slavi Uskrs po Gregorijanskom kalendaru,i zato nema ove nedelje F1,ali zato bice tucanja jaja:ppozdrav:
 
Nema to veze sa Uskrsom...F1 je sasvim drugi svet, i ovaj luft od 3nedelje se praktikuje već godinama, kad je veća i dalja selidba timova!:ppozdrav:
 
+Zato počinje svetsko prvenstvo u motociklizmu VN Catara.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da će ove godine svako moći da pobedi,a to je lepo za nas kojigledamo.
 
Odlicna trka. Na zalost nisam dgledao zadnjih 5-6 krugova. Kako je Fetel izgubio drugo mesto?
 
Trka do jaja.5 trka ove godine pet različitih pobednika iz 5 ekipa .Mislim da se to nije desilo u iistorijI F1.
 
Pozdrav svima!
Stvarno interesantna sezona, do sad 5 trka i 5 pobednika...kako će dalje, vidićemo...
A što je interesantno, u Barseloni zadnjih 20 i kusur godina ko osvoji Pull poziciju, taj pobeđuje trku.
Jedini izuzetak je bio M.Scumacher 1996 krenuo sa mesta br.3 i pobedio!
Tako da, kad sam video da Maldorado kreće sa prvog mesta(posle kazne Hamiltona), bio sam skeptičan, i mislio da se niz tradicije prekida...al sam pogrešio.
Izgleda da se tradicija nastavlja!

pozzz joe!
 
Pozdrav svima!
Stvarno interesantna sezona, do sad 5 trka i 5 pobednika...kako će dalje, vidićemo...
A što je interesantno, u Barseloni zadnjih 20 i kusur godina ko osvoji Pull poziciju, taj pobeđuje trku.
Jedini izuzetak je bio M.Scumacher 1996 krenuo sa mesta br.3 i pobedio!
Tako da, kad sam video da Maldorado kreće sa prvog mesta(posle kazne Hamiltona), bio sam skeptičan, i mislio da se niz tradicije prekida...al sam pogrešio.
Izgleda da se tradicija nastavlja!

pozzz joe!
Totalno sam izasao iz sveta f1,ali ako sam dobro razumeo,lik je imao pol poziciju i pobedio je?
 
Nije toliko uzbudjenja bilo oko pobednika kolio oko borbi za ostale bodove .Nije napomenuo da je Pastor Maldonado izgubio Pol pozicion odmah na startu da ga je Alonso uzeo na startu.On je inače i veliki prijatelj predsednika Hugha Chaveza pa moš misliti koje je oduševljenje sada tamo i slavlje.Inače trka je obilovala uzbudjenjima. U rED bULU SU SKORO OSTALI BEZ PREDNJIH noseva.Uboksoma je bilo gaženja od opreme pa skoro i onih što menjaju točkove .Kazni, Drive thru.Pet šest čukanja, Ivelike greške MŠum. kada je stigao od pozada mislim di Restu.bILO JE sigorno dvadesetak preticanja itd.Na kraju je došlo do požara u boksu Wilijamsa pa je sedam ljudi povredjeno a Ser. Frenkija su uspeli da izguraju na kolicima na bezbedno malke mu se samo osmudijo šlajpik.:haha:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh