Fendt

Ide brzo ali ne moraš ga voštiti 11 km/h.Zanimljive su razlike u potrošnji goriva do 25, 30 i 30+cm dubine.
 
A jel mozes da povecas zahvat na 40cm?
Ti ces jos malo da ores dublje nego sto ja podrivam. :haha:
Ne mogu,plug na opruge. Kada pomerim na 40 cm opruge ne mogu da prevuku plug,tj ne moze da se okrene.
Au Dobrinčan sad se gomila kapital. Rodila repa, kurtalisao si se krava, traktor malo troši, ode u tajfune odjedaret. :ppozdrav:
Sitna sam ja boranija u selu veruj mi.
Ide brzo ali ne moraš ga voštiti 11 km/h.Zanimljive su razlike u potrošnji goriva do 25, 30 i 30+cm dubine.
Slazem se Maticu ali reko sada mi malo prilika da probijem pluzni djon ili da ga prebacim na vece dubine. :D
 
I meni pravi probleme okretanje kad nastavim plug na 40cm, posebno zeza kad je hladno ulje pa sporo protice kroz cijevi ili kad se zalijepi zemlja na daske
Odvrni slavinu do kraja na cijevi za ulje ako je imas ili probaj staviti brzu spojnicu na plug sa nekog drugog prikljucka, mozda ta na plugu dovoljno ne otvara.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
I ja sam ko dobrinčan, kad je godina takva da plug hoće na 35 dubine a traktor se ne buni, ja ih pustim... Kad je godina zeznuta ne silim se da orem do kolena...
 
Iz nekog rashodovanog deutz kombajna, naj jeftinija varijanta. Inace sam prekidac bizu 25 eura.
 
@Dobrinčan
Znam da si trazio prednji utovarivac za Fenda, mozda ti ovaj odgovara..
349c9595f3f74d35016cc592f68fdd44.jpg


Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh