Fendt

Dobrinčan

Moderator
Učlanjen(a)
15 Mar 2009
Poruka
3.327
Treba mi savet u vezi zamene ulja na traktoru. Planiram sada preko zime da promenim ulje u prednjoj vuci,bocnim reduktorima (prednjim i zadnjim) i u onom napred rezervoaru sto sluzi za volan,kipovanje prikolica i slicno. Da li neko zna koje ulje gde ide i preporuka za dobrog proizvodjaca.

miksan

Član
Učlanjen(a)
15 Apr 2018
Poruka
554
Nisam siguran ali mislim da u bocnim reduktorima, prednjoj vuci ide svako koje ima specifikaciju API GL-5, mada mislim da bi moglo i GL-4.Za servo ili hidrovolan valjda ide ATF ulje.Sacekaj da neko iskusniji odgovori.

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
13.523
Odmah stani da ne napravis vecu stetu. Zanima me samo koliko ce na kraju kostati opravka...

sasa74

Član
Učlanjen(a)
22 Mar 2017
Poruka
298
Vidi sa clanom Pantic,Svilajnac.
Ja Sam razgovarao sa njim za jednog 312 da ga radi,Ali Sam odustao od kupovine,ustvari jos je u opticaju jer nije prodat stoji u garazi I apsolutno nista neradi.

sasa74

Član
Učlanjen(a)
22 Mar 2017
Poruka
298
Stariji covek, dao zemlju u arendu, sina poljoprivreda ne interesuje i Fendt stoji, povremeno se upali.Takodje problem sa drugom,raspitivao sam se i svi kazu dok se ne otvori nista se nezna. Kod njega izbacuje iz druge,nista ne drobi niti se menjac cuje.

Vrh