Fendt

MOMOSARIC

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
14.141
Drug uzo zimus od 926 vario rasturen u dijelove sa kvarom nekim na pogonu ,otislo neko vratilo,kuciste i tako . Uglavnom uzo sto se kaze u kutijama . Bili smo skepticni da ce ga pokrenuti jer ipak smo mi Bosanci... Platio ga 7500e covjek ga vec dao u oglsseza dijelove . Sklopio , ofarbao ,sredio . Danas od mene uzo tesku dubicu 7m da proba .

MOMOSARIC

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
14.141
Ma nista posebno osim rada . Pravio neku osovinu pogona prednje vuce . Jedan lezaj na toj osovini sam mu ja nabavljao teze gabilo naci oko 150e cini mi se . Ostalo filteri ,tekucine ,farbanje al to bi moglo ici u odrzavanje . Sve kad sabere nevjerujem vise od 1000e sam je radio . Sad sta ce biti dalje vidjecemo

Pantic

Član
Učlanjen(a)
19 Jan 2012
Poruka
327
Opet za taj novac opasna masina...
Ubo ga je extra...
2x vise izadje seris menjaca na lsa seriji a ovo je zver

MOMOSARIC

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
14.141
Nesto mu zalupa u prednjoj osovini ili tockovima ponekad kad uspori. Recimo transport npr kod mene kad je usao u dvoriste pa usporio da se okrene to je zalupalo . Nezna jos sta bi to moglo biti.

Sapatnik

Novajlija
Učlanjen(a)
6 Apr 2018
Poruka
831
Не везано за марку трактора, то се дешавало у фирми на џондиру. Нове гуме + укључена предња вуча. Ишао уназад и смотао пун. Мајстори нису нашли никакав квар. Ево и сад се чује. Можда је то.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
14.073
Maticu nemam niti znam ko ima al te podrzavam u odabiru snage (poslednja dva broja x 10 = ks) i serije (sto veci prvi broj to bolje).

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
31.315
To sigurno. 😂 Možda kada se budemo gađali autobusima. 😂 Šalu na stranu vidim da su menjač i kabina isti kao na 511-515 C samo je motor Man i dosta jači zadnji kraj.

Vrh