Fendt

codexmox , jel kupljen od traktor market , iznajmljuje traktore a i prodaje.
 
Da li neko ima ideju gde staviti trokut za spora vozila a da se pritom estecki uklopi lepo?
Inace ima jedan prikljcak(kao neka hidrulicna spojnica) dole pored top linka sa leve strane,vlazi mi ulje non stop tu,zna li neko za cega ona sluzi?

 
Poslednja izmena:
U razmatranju mi je ta opcija,ako ne bude smanjivalo vidno polje. Ovo na blatobranu mi se ne svidja,strci previse...e sad sam dosao na ideju ako na staklu bude smetalo da ga zalepim iza na sediste. U slucaju da ge estecki ne uklopim nigde,bice zakaceno bilo gde da traktor predje tehnicki i bice skinuto posle njega. :D
 
Nemoj lepiti na zadnje staklo. Ja sam zalepio raflektujuću nalepnicu tog trougla na zadnje staklo rakovice i sad sam slep kad idem u rikverc... Na rusu imam aluminijumski trugao koga zadenem u bravicu zadnjeg stakla kad sam na putu, a kad stignem na njivu onda ga sklonim iza ručice za kardan da mogu da vidim oruđe u radu.
 
Ratatatui nije tacno. Ako uzmes trokut u kvalitetu nema sanse da izbledi. Kod mene stoji na Zetoru vec 4 godine i nista mu ne fali.
 
Ja sam tako razmatrao na yto-u i odlučio da ga ne stavim nigde,gde god bi stavio smeta...na rusu taman staje na blatobran... kako bi na fendtu bilo da se isto stavi na blatobran ispod štopaljke?
 
Sediste i meni nekako sada deluje kao najbolja opcija. Sremac,tesko na blatobran ispod stopaljke,malo mesta ima strcace ispod.
 
Da li neko ima ideju gde staviti trokut za spora vozila a da se pritom estecki uklopi lepo?
Inace ima jedan prikljcak(kao neka hidrulicna spojnica) dole pored top linka sa leve strane,vlazi mi ulje non stop tu,zna li neko za cega ona sluzi?

Ako ti nije žao da probušiš 2 rupe na blatobranu ,napraviš nosač i ne razmičljaš.

 
Treba mi savet u vezi zamene ulja na traktoru. Planiram sada preko zime da promenim ulje u prednjoj vuci,bocnim reduktorima (prednjim i zadnjim) i u onom napred rezervoaru sto sluzi za volan,kipovanje prikolica i slicno. Da li neko zna koje ulje gde ide i preporuka za dobrog proizvodjaca.
 
Nisam siguran ali mislim da u bocnim reduktorima, prednjoj vuci ide svako koje ima specifikaciju API GL-5, mada mislim da bi moglo i GL-4.Za servo ili hidrovolan valjda ide ATF ulje.Sacekaj da neko iskusniji odgovori.
 
Nazad
Vrh