Fendt

komer

Član
Učlanjen(a)
6 Jan 2014
Poruka
143
serije 5 ako se ne varam nema starije od 93.god dok serije 3 ima od 80 i neke...
svakako je bolje uzeti onog u boljem stanju...ili barem da ima neku potvrdu da je servisiran...

geci

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2016
Poruka
526
A mene sad zbunio jedan komentar da na seriji 500 je skuplja popravka ako nedaj boce crkne nesto na menjacu

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.649
Mislim da je 610 sl ili ls tako nesto
Uglavnom riknuo druk lezaj, cilindar kvačila i zabice zapalio sreća stao na vreme

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.649
Hvala puno Nikola Ilić
Naime drugar je uzeo tog fendta pre 10_12g odličan traktor imao je problem tako je kupljen falio je neki zupčanik u prednjoj vuči to je napravio, kasnije pukla truba zadnjeg tocka to je menjao, nesto sitno sa konverterom turbo kvačilom i sad ovo a bas se naradio kod njega
Po merama smo hteli strugari staro kućište i ubaciti lezaj od 560_577 tacno bi seo a ako bude skup original ide verovatno OKRP KUČU DRŽI

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

Pantic

Član
Učlanjen(a)
19 Jan 2012
Poruka
322
U svakoj snabdevenijoj prodavnici auto delova. Hella ili Jokon.
Msm da cak ima i u Juselu Hella orig oko 800din...

Fendt&Fendt

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2011
Poruka
70
Pozdrav,

trebam vašu pomoč; imam traktor Fendt Farmer 309, 1999 god. A problem je taj, što mi neče isključiti kardan. Isključi ga samo ako ubacim u ler ručicu, sa kojom biram između 540/750/1000. Kad je stavim u bilo koju drugu poziciju, kardan je uključen(ne treba da stisnem tipku za oključivanje).
Jel možda iko zna, šta bi to moglo biti?

Vrh