Farovi i svetlece lampe

Sremskapolja gde si uzeo ove lampe i koja im je cena? Ja sam isto ovako planirao da uradim pa me zato interesuje.
 
U planu je sredjivanje Saturnus farova, tj. hromiranje sociva, jer sa sprejom se ne dobija zeljeni efekat! Verovatno da nece biti isplativo, ali verujem da ce krajni rezultat biti dobar.
Zamolio bih ako neko od clanova ima neki rashodovani SATURNUS far, precnik 14cm, ponudite - kupio bih. potrebno mi je jedno staklo (ili komplet socivo-staklo)
 
ovo ubija kako svetli
3223ab3c4b016a75189c590ec802c2c0.jpg
010003bb676f4f99e08c355e1b1b8eb9.jpg


Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Imam ja far prečnika 14 cm staklo dobro sočivo dobro ima i rupu za poziciju u sočivu ali na staklu piše hella made romanija. Ako ti odgovara dajem ti gratis samo plati poštarinu.
Za aleksandar kv.
 
Neznam koji je precnik,a ja sam u tamica ugradio far od golfa 2 uz malu prepravku nosaca,posto za tamica fara i nema da se kupi,a i skuplji je od golfovog!neznam da je bio manje od 10 e!
 
U planu je sredjivanje Saturnus farova, tj. hromiranje sociva, jer sa sprejom se ne dobija zeljeni efekat! Verovatno da nece biti isplativo, ali verujem da ce krajni rezultat biti dobar.
Zamolio bih ako neko od clanova ima neki rashodovani SATURNUS far, precnik 14cm, ponudite - kupio bih. potrebno mi je jedno staklo (ili komplet socivo-staklo)
Zovi me sutra oko 11 h ,0605540045, mislim da imam samo da proverim mere .Dobiješ gratis ako odgovara.
 
Neznam koji je precnik,a ja sam u tamica ugradio far od golfa 2 uz malu prepravku nosaca,posto za tamica fara i nema da se kupi,a i skuplji je od golfovog!neznam da je bio manje od 10 e!
Ja sam kupio 2 NOVA Saturnusa za Tamica ili fapa 13 za 3000dinara. U kutiji sa sve hromom i onim metalnim kucistem. Nasao prosle godine u Rumi kod ofarbanih.
Sinisa, ako te interesuje ima kod Pancevackog buvljka radnja. Vlasnik neki Kinez :haha:. IMaju te LED barove i farove. Kod njih je jedno vreme Bar 80cm ili 1m bio 5-6000din a kod ostalih mnoogo vise. MOgao bi naci broj i adresu radnje.
 
Nazad
Vrh