Farovi i svetlece lampe

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
569
Loš kvalitet farova pa pravi smetnje. Ja imam one silne led farove na sredjenom 577 i sve ok, dok pre neki dan nisam stavio najjeftinije h4 led u farove i kad njih upalim šušti...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
ovakve idu sa dzekom, gde da nadjem samo led da budu.to su one gore sto svetle obicno?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
569
[/url][/IMG]
Ili ove malo su slabiji al su duplo jeftiniji,sevejedno imaš veliko bar svetlo tako da ovi ako su malo slabiji neće se ni primetiti.
razmislicu, hvala ti u svakom slucaju sto si mi poslao sta bi mogao da stavim.. mada kad upalim onaj veliki bar i ove sa strane one gore se maltene i ne vide

mixer87kac

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2015
Poruka
2.799
Ove farove ćeš morati skidati na tehničkom, a ako staviš sijalicu u originalne to se neće primetiti...

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
569
Ove farove ćeš morati skidati na tehničkom, a ako staviš sijalicu u originalne to se neće primetiti...

ma ko njih vise j.... samo oni neka se izmisljalju, prosle godine nisu hteli zbog trougla da me puste pa sam isao da kupim a kad videli pomocno sediste kaze mozda i ovo moram da skinem ja popizdeo i kazem ne diraj nista makar ga vozio bez tablice ne dam da se skine.

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
569
a on ima fabricki ona gore dva fara sa led diodama, meni je fabricki bar onaj veliki led i obicna radna gore ona dva fara..

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
569
pa da znam gledao sam ja bio tumosan-a od 105ks i video sam da ima napred i pozadi led.

Š1me

Član
Učlanjen(a)
20 Avg 2017
Poruka
57
Nema baš specifične teme za ovo pa sam odlučio ovdje postaviti.

Ugrađene treptaljke na traktor i prikolicu, još samo moram pronaći identične modove i sinkronizirati ih.

[video=youtube_share;YoAVXkgtoZ0]https://youtu.be/YoAVXkgtoZ0[/video]

CVEJA Po

Član
Učlanjen(a)
9 Dec 2010
Poruka
2.632
Koliko sam ja razumeo moze bilo koji radni far bilo gde samo da ima homologaciju.Ovi kineski to nemaju.

ratatatui

Član
Učlanjen(a)
30 Mar 2018
Poruka
1.302
Који су бољи коцкасти или округли и које си јачине узимао?

Vrh