Elixir Zorka Sabac mineralna djubriva

Nije zamena,nego ima 20% azota i 24% sumpora koji utice na kvalitet psenice i pomaze da teskopristupacan azot iz zemljista postane lakopristupacan biljci.
 
Jel se neko raspitivao, uzimao, radio sa amosulfanom? Sta kazete dal vredi uzimati za predsetveno djubrenje i sta je bolje, urea ili on?
 
Ja sam uzeo za psenicu,planirao juce da je bacim na psenicu ali kisa poremetila rad.tako da nisam izaso,planiram i za kukuruz da uzmem.do sad nisam je koristio prva je god.
 
Pa 6-7.02. sam bacio ureju ,a Amosulfan planiram krajem marta.Čak sam dobio preporuku da ga radim krajem aprila jer će tad direktno uticati na povećanje hektolitra pšenice.Za Amosulfan sam na više mesta čuo da "radi" 2 meseca.
 
Evo juce uspeo prihraniti psenicu,1.prihrana i beceno je 125 kg amosulfana po jutru.za drugu prihranu planiram jos 75 kg po jutru.djubrivo je extra ni malo prasine,lepo moze da se razbaca(msm ravnomerno) zadovoljan sam ,samo jos i efekat da bude kako treba ...
 
OK.ja dobio njihov katalog(cenovnik),pa tamo su naglasili da san,i kan dolaze iz "hip azotara" pancevo.za ureu nisu naveli da ne proizvode.
 
Taj promoter malo lagi oni su imali ureju rumunsku a amosulfat proizvode a praksa ce pokazati dali je reklamni trik jer je sad i Viktorija izasla sa svojim asosulfatom 20 i 30 i kazu da su jeftiniji za 20 evr od eliksira
 
Nazad
Vrh