Elixir Zorka Sabac mineralna djubriva

"cena je na istorijskom minumumu":haha: Da baš je džabe. Nema potrebe da se deo poslova oko cene prebaci na komercijaliste tj terenske potrčke( bez uvrede I nas polj.proi. zovu seljacima) slobodno piši. Nešo da nisi ti suvlasnik elixir:osmeh:?
Djub
rivo im je obicno djubre nije nizasta sama kamencina zali boze novaca koje sam bacio.
 
Ja sam u petak rasturio 900 kg NPK 15:15:15 Elixir na tri hektara. Cena 1200 din za dzak od 25 kg.
Kupio sam ga zato što nije bilo Linzer-a. Ne mogu reći ništa loše, nije bilo zgrudvano, nema prašine. Koristio sam ga i jesenas za pšenicu.
 
Idem sa kg/ha AS-a u prvoj prihrani i u drugoj 200kg/ha AN-a,racunam da mi je AS sigurniji od ureje jer nema volatizacije,e sad koliko ce Sumpor uspeti da razgradi org.materije i pretvori u azot dostupan biljkama. Pokusacu,a rezultate objaviti. Ima 20%N i 24%s.
 
N.A. e sad vec nekako....desava se to...ej jel bi mogo da radim prvu i drugu prihranu sa AS-om jer po njihovom katalogu oni preporucuju...
 
Poslednja izmena:
ovi dana planiram da kupim ureu,par tona,ova sabacka je naj povoljnija kod nas 400eura tona,kakva su vasa iskustva,vjerovatno cu da je kupim ako nista nas je proizvod!!
 
slavisa2: probaj neces se pokajati,ja sam je koristio i dobro se pokazalo,doduse nisam je nosio na analizu ...ja koristim njihova djubriva i nema prob.sa njima.
 
Danas razbacio Elixir AS,granulacija odlicna,prasine nema,a na mrezi nije ostao ni najmanji grumen koji treba dodatno razbiti.
20140217110335.jpg

20140217104430.jpg

20140217104446.jpg
 
Nazad
Vrh