Elektro instalacija

A dali si dobio i nove 2 godine garancije? Ja sam jednom uspeo da dobijem drugi akumulator ali su mi garanciju racunali od dana kad sam kupio prvi... Nsime nisam dobio nov garancijski list.....
 
29cq6v8.jpg
 
mityoo je napisao(la):
A dali si dobio i nove 2 godine garancije? Ja sam jednom uspeo da dobijem drugi akumulator ali su mi garanciju racunali od dana kad sam kupio prvi... Nsime nisam dobio nov garancijski list.....
U Zakonu o uslovima za obavljanje prometa robe, vršenje usluga u prometu robe i inspekcijiskom nadzoru piše u članu 36.da se za zamenjenu robu izdaje NOV garantni list sa standardnim garantnim rokom
 
nisam zvao majstora da pogleda mislim da cu ga zvati posle nove godine jer neverujem da cu nesto raditi kad od sutra pocne da mrzne
 
Ima verovatno u agropanonci oni su bas dobro opremljeni a roba je kvalitetnija od one na najlonu. :ppozdrav:
 
U prodavnici auto delova (dosta su kvalitetni RUSKI), LADE su ranije imale takve reglere :cao:
 
Mene taj grejač jako nervira, jer je njegov efekat manji nego kada podignem haubu i rukom zatvorim dovod vazduha i verglam dok motor ne dobije obrtaje.
 
Nazad
Vrh