E-Agrar

Ma sve ok, usao sam ali kad ukucam mail izbacuje - neuspela prijava pokusajte ponovo. Odem u postu oni mi daju novi registracioni kod samo ne znam da li treba opet da skeniram ovaj drugi papir sto sam dobio sa drugim registracionim brojem.
Na snimku je procedura kad se udje a ja ne mogu da udjem i nisam jedini.
 
Objavili su broj telefona za pomoć na koji je tu istu pomoć nemoguće dobiti. Automat ti kaže da nema slobodnog operatera, da pokušaš kasnije i prekine vezu. Ajd' da bar ostavi vezu pa da čekam dok se operater ne javi, već ovako milion puta zovi bez uspeha. Nema ni mejla, niti bilo kog drugog kontakta za pomoć oko situacija koje nisu predviđene u njihovom šablonu, a i od PSS nema leba. Klasično šibicarski, da bi što više smanjili davanja, nema parcele - nema ni subvencije za nju...
 
Ma sve ok, usao sam ali kad ukucam mail izbacuje - neuspela prijava pokusajte ponovo. Odem u postu oni mi daju novi registracioni kod samo ne znam da li treba opet da skeniram ovaj drugi papir sto sam dobio sa drugim registracionim brojem.
Na snimku je procedura kad se udje a ja ne mogu da udjem i nisam jedini.
ponovo se ulogujes na ConsentID sa novim parametrima koje si dobio
 
Moja supruga zvala telefonom i automat kaže " trenutno ste 24-ti" pa u zlo doba 23 i tako je čekala 36 minuta i u zlo doba javi se operater i u tom momentu se prekinu veza, ona brzo pozove i automat opet" trenutno ste 24-ti "🤪
 
Da li je neko zna proceduru kada se zaboravi šifra na na consent aplikaciji ona od 6 cifara? Pronašao sam uputstvo za promenu šifre ali samo one na sajtu e.gov.rs
 
Можда ће ти бити мало више разумљиво.



Можда би било добро да су издвојене корисне поруке јер је овако тешко да се све испрати.


Је л’ си пробао ово, да ли је прошло? Тј. да ли су проверили и одобрили тако да поред парцеле не постоји упитник?
Нису још проверили, још увек стоји не упитник већ узвичник. Сад гледам - није ни узвичник већ i као информације.
https://prnt.sc/LDvxjp2Tq9bX
У вези оног проблема да члан има другачији јмбг у систему и на личној карти рекли су ми (у ПСС) да могу да избришем члана са погрешним јмбг (јер јмбг не може да се измени) и да упишем као новог члана - у том случају може да се унесе одговарајући јмбг али сад треба да прође проверу да бих могао да унесем парцеле (тренутни ни нема те опције).
 
Poslednja izmena:
Jasno mi je ali jedini nacin da resi problem je da pocne od pocetka. Znaci deinstalacija consenta pa ponovna instalacija i ponovni ulazak sa novim parametrima pa unosenje novog pina.
 
Ma sve ok, usao sam ali kad ukucam mail izbacuje - neuspela prijava pokusajte ponovo. Odem u postu oni mi daju novi registracioni kod samo ne znam da li treba opet da skeniram ovaj drugi papir sto sam dobio sa drugim registracionim brojem.
Na snimku je procedura kad se udje a ja ne mogu da udjem i nisam jedini.
Registruj se prvo na e upravu sa mailom i sifrom. Posle ces dodati logovanje sa consent ID.
 
Ништа није обавезно али другачије нећеш добити субвенције. Исплати се јер се не плаћа ништа.
 
А да ли је неко имао случај да се одјави из једног газдинства и да кад хоће поново да се пријави на друго не тражи никакву аутентификацију већ опет уђе на првобитно? То је трајало неких десетак минута. Преко опере сам био улогован.
 
Ништа није обавезно али другачије нећеш добити субвенције. Исплати се јер се не плаћа ништа.
mislim sto se tice subvencija to mi je najmanje bitno, mislim koliko se moze dobiti za 50 ari zemlje ,kolike su to subvencije.

Mnogo je veci problem izgubiti AKTIVNI status gazdinstva, od subvencija, bar ko radi nesto da kazemo ozbiljno.
Znaci ako se ne prijavim na eagrar gubim status aktivnog gazdinstva?
 
Xone, a kako kad supruga nije član PG a ima zajedničku imovinu 1/1 na jednoj parceli samnom. Šta onda radim? Da li prvo treba da je uvedem u PG ali nije LK na istoj adresi kao moja, ili samo uslikana ona izjava o ustupanju
Za sve koji nisu članovi PG ide zakup a članovi pg mogu da ustupaju. E sad dali ako nisu na istoj adresi mogu biti članovi onda ne znam.
 
Nazad
Vrh