E-Agrar

Imamo do zetve vremena za blokadu,dve,tri ...Brzinsko napadna u stilu blitzkrieg-a.
 
Kolege zna li se šta, hoce biti subvencija za kupovinu semena ?

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 
Ја мислим, да пре јесени неће бити другог дела подстицаја. Бар ми тако нешто у сећању да је госпођа премијеркиња спомињала јесен за други део од 17000 динара.
 
Nema tu šta da prođe ili ne prođe (Aplicirani zahtev će se naći na ePodsticaji, ne aplicirani zahtev se neće naći na ePodsticaji)​

Status zahteva koji ima grešku piše U radu

Statusi zahteva glase ovako

  1. Primljen
  2. Prihvaćen (Kroz par dana će biti poslato Rešenje u eSanduče, pa onda opet kroz par dana će biti omogućeno na ePodsticaji da se odreknete prava na žalbu)
  3. Poslat na isplatu
  4. Plaćen
  5. Izmenjen
  6. U radu
  7. Odustanak
  8. Odbijen (Ako nije dostavljeno sve što je potrebno do tog i tog datuma). Bilo je i takvih slučajeva sa 7 i 8

  1. Idite na epodsticaji
  2. Kliknite na Podneti Zahtevi
  3. Po pravilu treba da vam piše 2 ili 3 (Sve zavisi koliko ste aplicirali za željene javne pozive).
Prvi zahtev je za 2023. drugi ili treći je za 2024.
U radu znači greška?
Tako je kod mene. Da ih zovem?
 
U radu znači greška?
Tako je kod mene. Da ih zovem?
U 99% slučajeva je bila greška (Da naravno da trebate da pozovete 🙂)​

Kontakt podaci


infofoto-1024x682.jpeg



Kontakt telefoni

011/30-20-100
011/30-20-101
011/30-20-118
0800 106 107

Pozvati svakog radnog dana od 07:30 do 15:30 časova



E-mail adrese

uap.callcentar@minpolj.gov.rs
uap.kontaktcentar@minpolj.gov.rs
office@minpolj.gov.rs

Uprava za agrarna plaćanja

https://uap.gov.rs/#kontakt

Zvanična veb prezentacija eAgrar-a​

https://eagrar.gov.rs

(Skrolujte dok ne dođete do Budimo u kontaktu, u tekstu poruke napišite BPG, JMBG i vaš broj mobilnog telefona).
 
Koliko je tačno poklapanje katastarske međe i satelitskog snimka na Geosrbija aplikaciji?

Npr, razlika između Geosrbija i Agrosens mapa u mojim njivama je i do 3-4 metara u pravcu jugozapad-severoistok. Po stanju na terenu mislim da Agrosens greši, ali nisam siguran. Trebalo bi da znamo i zbog eventualnog izvođenja geometra.
Evo primera jedne njive. Međe nisu pomerane godinama.
295faeb339e26074bc27407ce8e0eaff.jpg
2e40a62908976cc13433c62e9983bb2a.jpg


Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Koliko je tačno poklapanje katastarske međe i satelitskog snimka na Geosrbija aplikaciji?

Npr, razlika između Geosrbija i Agrosens mapa u mojim njivama je i do 3-4 metara u pravcu jugozapad-severoistok. Po stanju na terenu mislim da Agrosens greši, ali nisam siguran. Trebalo bi da znamo i zbog eventualnog izvođenja geometra.
Evo primera jedne njive. Međe nisu pomerane godinama.
295faeb339e26074bc27407ce8e0eaff.jpg
2e40a62908976cc13433c62e9983bb2a.jpg


Послато са DN2103 помоћу Тапатока
123456.jpg

Čisto informativno​

Ministarstvo ne gleda besplatnu platformu Geosrbija ili AgroSens već se gleda preko plaćene platforme BioSens (Slike se uzimaju pomoću kvadkoptera DJI Inspire 1). Već sam o tome pisao

Što se tiče parcele 733 (Kiseljaja) Šuma treće klase, površina 0ha 5ar 31m² (tako vam stoji u eAgrar-u i ne menjajte ništa).
 
@Srđan01 OK, znači razlikuju se snimci iz plaćene verzije Biosens u odnosu na Agrosens u pogledu tačnosti katastarskih međa. Agrosens trenutno neupotrebljiv za međe, Geosrbija makar približno pokazuje.
Nije ovo moja parcela 733 u vašem postu, površina moje je 57 a, druga je kat. opština, trenutno je kukuruz...

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
@Srđan01 OK, znači razlikuju se snimci iz plaćene verzije Biosens u odnosu na Agrosens u pogledu tačnosti katastarskih međa. Agrosens trenutno neupotrebljiv za međe, Geosrbija makar približno pokazuje.
Nije ovo moja parcela 733 u vašem postu, površina moje je 57 a, druga je kat. opština, trenutno je kukuruz...

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
Da razlikuju se.
 
Kolege, imam problem, izgleda da mi E sanduče ne funkcioniše. Na mail adresu dobijam obaveštenja da su mi dokumenta poslata u E sanduče, a kad otvorim tamo nema ništa. Zadnje sam dobio još 16 aprila rešenja o usvajanju i od onda ništa. Više puta sam slao zahteve za izvode iz E agrara, ali nikad ništa ne stiže. Molio bih, ako je neko imao slican problem za savet ili uputstvo kako to rešiti
 
Uloguj se na eUpravu, i nemoj da odmah odeš u eSanduče već pogledaj na toj početnoj strani eUprave da li pored tvog imena stoji kružić sa brojem (broj jedan ako ti je stigao jedan dokument, ako ti je stiglo više dokumenata onda stoji broj koliko je tih dokumenata). Ako stoji taj kružić onda klikni na njega i preusmeriće te u Inbox u eupravi, i tamo ćeš videti tvoj dokument (po datumu vidiš koji je sad stigao jer su tamo i dokumenti koji su ti ranije stizali). Ako nemaš pored tvog imena taj kružić, onda klikni na strelicu pored tvog imena i kad se otvori padajući meni izaberi "eSanduče - arhiva", i opet si u pomenutom inboxu... Malo je glupavo to odrađeno da novi dokument dođe u arhivu...

Uzgred, verovatno si od Voda Vojvodine dobio rešenje za odvodnjavanje za 2023. gde je ubačeno umanjenje od 50%.
 
Sve je to standardna procedura, ja sam u E upravu registrovan dosta pre nego što je krenuo E agrar i do sada je sve super funkcionisalo, sva poreska rešenja već duže vreme dobijam preko E uprave i sl. U zadnjih dva meseca sam više puta slao zahteve za Izvod iz RPG, setvenu strukturu, ali ne stiže, kad sam kontaktirao E agrar, kažu da su poslali. Koristim računar, pa sam sad probao da se ulogujem na E upravu preko telefona, ali opet isto, u E sandučetu ništa novo od aprila. Probao sam da putem kontakt forme kontaktiram E upravu, ali nakon slanja mi se na ekranu ispiše Bad reqest.
 
Kolege, imam problem, izgleda da mi E sanduče ne funkcioniše. Na mail adresu dobijam obaveštenja da su mi dokumenta poslata u E sanduče, a kad otvorim tamo nema ništa. Zadnje sam dobio još 16 aprila rešenja o usvajanju i od onda ništa. Više puta sam slao zahteve za izvode iz E agrara, ali nikad ništa ne stiže. Molio bih, ako je neko imao slican problem za savet ili uputstvo kako to rešiti
Daćete mi kontakt podatke u Privatnoj poruci pa ću videti šta se dešava oko eUprava naloga.


Poslao sam vam sve u poruci šta trebate da mi dostavite (Odgovorite ako želite naravno).
 
Nazad
Vrh