E-Agrar

Žalbe šaljete preko ePodsticaji (Podnesak) i preko vašeg eRPG (U polju Žalbe)

Update

Podnošenje žalbi i odustanak od prigovora​

Tako kada hocu da posaljem trazi mi broj predmeta i nudi jedino mogucnost da unesem moj br predmeta za subvencije po ha, a ovo sto je stiglo ima drugi br predmeta i taj predmet mi se ne pojavljuje kao opcija kod zalbi.
Подаци о поднеску за захтев 272-32-11-11-42766/2023-10Основна финансијска подршка у биљној производњи
Тип поднеска Жалба по решењу
 
Zna neko gde se mogu videti neke malo novije satelitske slike visoke rezolucije ? Ove na geosrbija sajtu su stare par godina a one na sentinel-hub izlaze svakih par dana ali ne mozes ni kucu videti na njima koliko su mutne..
 
Ako ovde pise "Doslo je do greske - Poljoprivredno gazdinstvo nije pronadjeno" da li to znaci da je gazdinstvo obrisano iz registra? Pitam jer ovako pise za babino gazdinstvo a ona je preminula pre cetiri godine (bila je nosilac i nije bilo clanova u gazdinstvu). Posto je zavrsena ostavinska rasprava hteo bih da ubacim i njene parcele u moje gazdinstvo.
Da to gazdinstvo je obrisano (Čim nema članova automatski se briše iz Registra)

Ako ste ukucali dobro 12 cifara i pojavi se greška da ne postoji to gazdinstvo onda je to to.



Posto je zavrsena ostavinska rasprava hteo bih da ubacim i njene parcele u moje gazdinstvo.
Ubacite te parcele kao člana (Izaberete Naslednika sa vašeg eRPG)

Kako ubaciti crkveno zemljiste?Mislim da je ranije bila opcija za to,a sada je ne vidim.
Onemogućena je trenutno koliko vidim
 
Drugaru je otac preminuo prosle godine,zemlja mu je u gazdinstvu,sme li da je ostavi u gazdinstvu dok ne bude zavrsena ostavins?
Najbolji predlog je da se ipak parcela obriše i da se odradi Privremeni nosioc gazdinstva sve dok se ne završi Ostavinska rasprava.



1. Izvod iz knjige Umrlih




2. Izjava članova porodičnog poljoprivrednog gazdinstva o određivanju privremenog nosioca porodičnog poljoprivrednog gazdinstva

 
Ја сад инсталирао и потврђујем да су снимци бајати 2-3 године, а у опису апликације пише да је ажурирано 17.01.2024. Лепо се види да надвожњак у Новој Пазови није асфалтиран а то је завршено одавно
 
Pokusavam da nadjem na youtubeu, da je neko predstavio proces kako sa mobilnog da se prebaci na desktop racunar Eagrar, da li je neko probao to vec?
Stvarno mi je cudno da je jedina mogucnost da se eagrar koristi iskljucivo na mobilnim telefonima?
a prosto ne verujem da u ministarstvu rade na mobilnim telefonima, to bi bila sprdnja i sve provere bi bilo jos sporije ako iskljucivo radis na mobilnom telefonu.
 
@Maglap
E bemu miša, šta sad reći... Zezaš, ili si ozbiljan.
Aj, kao ozbiljan si.

EAgrar, kao i sve portale, mejlove, bankarsrske usluge, internet stranice možeš koristiti sa bilo koje tačke u svetu (internet neophodan) sa maltene bilo kog uređaja (desktop, laptop, tablet, fablet, pametni telefon...).
Koristiš ga na računaru potpuno jednako (još lakše) kao na telefonu. Telefon ti je potreban samo zbog verifikacije putem aplikacije ConsentID. Može i bez telefona i te aplikacije, ali onda moraš imati upisan kvalifikovani elektronski sertifikat na ličnoj karti.
 
nezezam se, znaci bez elektronskog sertifikata se ne moze pristupiti eagraru sa racunara.
Na računaru možete da koristite eAgrar (Taj ko vam je to rekao da ne može se zeza s vama :haha: )


Uputstvo



1. Odete na računar

2. Kliknite na ovo
eAgrar

3. Kliknite na Prijavi se

4. Upišite vaš e-mail

5. Odete na vaš ConsentID na telefonu (Treba da je uključen Wi-Fi ili mobilni podaci na telefonu)

6. Upišete vaš PIN

7. Odobrite zahtev



To je to ušli ste na eAgrar pomoću računara.



Još jednom taj ko vam je rekao da ne može da se uđe na eAgrar preko računara koristeći odobrenje preko telefona (ConsentID) vas je prešao (Ne mora striktno prijava preko Lične karte >Nemaju svi validan (Da nije istekao) kvalifikovani potpis.)

 
Poslednja izmena:
Nisam dobio subvencije za proslu godinu..Ne znam jel moja ili njihova greska..gde treba prijaviti?
 
Nazad
Vrh