E-Agrar

Дедица из села који ме је пре недељу-две питао како то иде са еАграром, назвао ме је поподне да ми каже да је он данас обавио посао у панчевачком трезору на начин како се то радило до сада - предајом попуњених 'артија. Ако вам дојади зезање са баговитим софтвером и оптерећеним серверима, да знате да канда и ове године може по старом.
 
Дедица из села који ме је пре недељу-две питао како то иде са еАграром, назвао ме је поподне да ми каже да је он данас обавио посао у панчевачком трезору на начин како се то радило до сада - предајом попуњених 'артија. Ако вам дојади зезање са баговитим софтвером и оптерећеним серверима, да знате да канда и ове године може по старом.
i ovde ima ko je tako uradio i navodno sve uredu

e sad da li ce kasnije ako ovaj e agrar proradi ovi sa papirima biti tako reci ponisteni,videcemo
 
Kod komsije nije mogla registracija na konsent, stalno prijavljivalo neku gresku, obrisali konsent, ponovo instalirali i uspelo.
 
Tesko da su podneli nesto za subvencije.. Sve je to izgleda rekla kazala na kraju ce da ispadne da su samo prolazili pored trezora pa pogledali kroz prozor.. :D
 
Prijavio se ali nema nista gde bi mogao da prijavim za subvenciju i registraciji za ovu godinu.O cemu se radi?
 
@debelaladovina eAgrar još uvek nije pušten u rad.
Ti sada možeš da pogledaš sve što eUprava nudi. Zdravstvo, kada i gde si se lečio, PIO, pogledaj gde, kada i koliko si bio prijavljen, koliko imaš staža do sada, koliko si zadužen poreza...
 
Do kada je rok da se uzme PIN ? Ovi moji pominju kraj februara, ali nije valjda tako ? Moracu sutra da odem za uzmem...Znaci samo licna karta i email adresa ?
 
Где тачно на е управи може да се види задужење за порез или радни стаж?
 
Nazad
Vrh