E-Agrar

Zarko,u banci ce se sam promeniti ali na eagraru moras ti a dobili ste mail tamo gde ti pise stari broj racuna i novi to valjda treba u petak dati kao dokaz

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ovo postaje jedna velika zajebancija.

Parcele koje su ustupljene i prosle verifikaciju, sada ponovo cekaju verifikaciju registratora.
Zasto???
Sramota.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav svima...

Mojoj majci je istekao rok vazenja Dina kartice jos 2020., ali je ona do skoro sa tog racuna podizala novac koji se iskljucivo tice poljoprivrede - subvencija.

Zna li neko da li mogu da ostavim br te kartice i dalje, jer cu svakako uskoro ici karticu da produzim - sada bih da obnovim gazdinstvo i ostavila bih br racuna te iste kartice. To je valjda u redu ili da sacekam karticu da produzim ?
vama je istekla kartica ,ali broj racuna u banci ostaje isti.Vi prilikom obnove gazdinstva proverite sa kartice samo da li se slaze broj racuna ,a ne broj kartice(npr za postansku stedionicu je broj racuna 200-00001235898-75)
 
Pozdrav svima...

Mojoj majci je istekao rok vazenja Dina kartice jos 2020., ali je ona do skoro sa tog racuna podizala novac koji se iskljucivo tice poljoprivrede - subvencija.

Zna li neko da li mogu da ostavim br te kartice i dalje, jer cu svakako uskoro ici karticu da produzim - sada bih da obnovim gazdinstvo i ostavila bih br racuna te iste kartice. To je valjda u redu ili da sacekam karticu da produzim ?
Isticanje kartice nema veze sa brojem racuna. Broj racuna ostaje isti svakako, i na novoj kartici ce biti isti broj racuna bitno da se racun ne menja.

EDIT: tnx @travian, nisam ucitao nove poruke..
 
Jedina je stvar što sa tom isteklom karticom više ne može sa bankomata da podiže pare, već mora na samom šalteru. Sve ostalo je ne promenjeno.
 
Jel prosao nekome nove parcele sto ste ubacili?Ja cekam jedno 3 nedelje da mi prodje verifikaciju u katastru ali nista
 
Meni ni to nije jasno,podnosili zahteve za subvencije 7.04 a oni sad kao cekaju da direktor potpise,pa za skoro 20 dana nisu stigli to da odrade. Tu jebe lud zbunjenog

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Prijatelj ima problem sa jednom parcelom koja je njegovom vlasništvu, prošle godine je bila u sastavu gazdinstva ove godine nešto izbacuje, pa smo sve ubacili šta treba međutim provera traje već dve nedelje.

Probao sam Petroviću da pošaljem brojeve potrebne ali ne mogu poruku da mu pošaljem, verovatno je zatrpano sanduče.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
U vezi crediagrikol banke, bio sam u banci i dobio dva papira u vezi racuna stim da sam to dobio pismom a ko ima mejl dobio je na mejl u januaru al jbg ja nisam ni citao jer mi delovalo ko neko obavestenje koje vazda salju. Banka ce obavestiti ministarstvo o promeni a sluzbenice nemaju pojma ni sta je e agrar a kamoli da sta treba. Stari broj racuna vazi do 28.4 tako da svi oni koji treba da nam uplate bilo kakve pare moraju dobiti nov broj racuna.
 
Poštovane kolege
Da li neko zna šta tačno treba poslati od dokumenata za epodsticaj kada je tov junadi u pitanju? Pozdrav i unapred hvala.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Poštovane kolege
Da li neko zna šta tačno treba poslati od dokumenata za epodsticaj kada je tov junadi u pitanju? Pozdrav i unapred hvala.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
Ja sam poslao prijemnicu iz klanice ipotvrdu za pracenje kretanja zivotinja za bika .Ako prodje prodje ja vise papira nemam
 
Da li je neko imao slucaj da je zavrsena ostavinska ali jos nije doslo do promene u katastru. Da li bi mogao napraviti ugovor o zakupu sa naslednicima a priloziti resenje sa ostavinske?

Takodje koji dokumenti se prilazu ako se bira opcija Zemljiste u svojini nosioca koje nije uredjeno u katastru?
 
Ja imam taj slucaj. Ostavinska zavrsena jos pre neku godinu, ali nije doslo do promene u katastru. Pre par dana sam u katastru podneo zahtev za promenu nosioca parcele, nadam se da ce mi to ovih dana odraditi pa da konacno privedem kraju eagrar. Inace, u katastru prilozio nasledno resenje.
 
Banka če promeniti automatski ali ti u registru moraš sam promeniti.I ne zezajte se sa tim jal kad donesu rešenje za jedan račun posle muka sve to ispraviti.
Ja sam imao problem sa PDV.om ,predao uredno do 15 u mesecu tražio povračaj a 17 istog meseca banka automatski promenila račun.Poreska iskucala rešenje i uplatila novac kad račun ne postoji i opa problem.Dokazuj čija greška ,rešenje donešeno kako ga ispraviti niko neče na svoju ruku,cirkus se napravio bez veze.
Nisi obavestio knjigovođu o promeni pa da on dostavi dopis gde treba?
 
Jesam baš kad sam dobio 17-og,iz poreske su već otkucale rešenje.
Ja dam napravio grešku pravopisnu ,banka je mesec i 2 dana kasnije tj 17 sledećeg meseca promenila broj i odma su obavešteni knjigovođa i tada trezor o promeni ali u međuvremenu za tih 32 dana službenici PU su doneli rešenje i pokušali da uplate para ali račun nije bio validan.
 
Nazad
Vrh