E-Agrar

Petre ništa se ne dešava i dalje nije ubačen u sistem eAgrara BPG, može li neka mejl adresa kome se obratiti.
Petre dobio je BPG i ima potvrdu o aktivnom statusu, strukturu setve i izvod iz registra poljoprivrednih gazdinstava izdato u Upravi za trezor filijala Novi Beograd ekspozitura Stara Pazova.
Trebala nam je registracija zbog konkursa za mlade u APV.
Petre Sin ima novootvoreno gazdinstvo od 16.03.2023 god i nema ga u sistemu nemožemo da obnovimo gazdinstvo na eAgraru.
Novo gazdinstvo ste otvorili 16.03.2023. u trezoru i zato vam se ne vidi broj jer je vršen prenos podataka iz trezora ali novo otvorena gazdinstva nisu prevučena jer trezor nije uneo podatke u softver koji su oni imali.
Potrebno je da ponovo otvorite gazdinstvo sa istom dokumentacijom kao što ste predali u trezor.

Srdačan pozdrav.
 
Koja je procedura kad mi strada tel. Pa ga zamenim

Послато са SM-A315G помоћу Тапатока
Ako ste uradili BackUp pa ste taj fajl sačuvali na USB Flash samo vratite na nov telefon, ako niste morate ići po nove eID parametre u Pošti ili ako imate elektronski sertifikat na ličnoj karti možete tako da se prijavite na platformu erpg.eagrar.gov.rs ili epodsticaji.eagrar.gov.rs

Srdačan pozdrav.
 
Novo gazdinstvo ste otvorili 16.03.2023. u trezoru i zato vam se ne vidi broj jer je vršen prenos podataka iz trezora ali novo otvorena gazdinstva nisu prevučena jer trezor nije uneo podatke u softver koji su oni imali.
Potrebno je da ponovo otvorite gazdinstvo sa istom dokumentacijom kao što ste predali u trezor.

Srdačan pozdrav.
Petre hvala vam na odgovorima danas otvoreno novo gazdinstvo.
 
za jednog junca umesto specifikacije za tovnu junad sa brojevima usnih markica, klanica mi dostavila kopiranu potvrdu za pracenje kretanja zivotinja,da li je to validno za slanje ili ne?
 
Pozdrav svima...

Mojoj majci je istekao rok vazenja Dina kartice jos 2020., ali je ona do skoro sa tog racuna podizala novac koji se iskljucivo tice poljoprivrede - subvencija.

Zna li neko da li mogu da ostavim br te kartice i dalje, jer cu svakako uskoro ici karticu da produzim - sada bih da obnovim gazdinstvo i ostavila bih br racuna te iste kartice. To je valjda u redu ili da sacekam karticu da produzim ?
 
@Petar_Petrović

Zbog cega mi izbacuje gresku kada zelim da posaljem opsti zahtev i onemogucava mi da bilo sta posaljem? Pokusao sam i preko telefona i preko kompjutera (google chrome).
 
U vezi promene racuna crediagrikol banke pitao sam i Petra i dobio odgovor da mi sami menjamo broj racuna na E agraru i moramo dostaviti ugovor valjda kao dokaz. Danas cu jos do banke da se raspitam i da vidim da mi daju taj ugovor i da vidim dokle ce stari broj da vazi a po svemu do sad vazice do petka pa bi u petak promenio broj. Nemam nekih uplata osim ovo po hektaru pa da ne zalutaju pare.
 
U vezi promene racuna crediagrikol banke pitao sam i Petra i dobio odgovor da mi sami menjamo broj racuna na E agraru i moramo dostaviti ugovor valjda kao dokaz. Danas cu jos do banke da se raspitam i da vidim da mi daju taj ugovor i da vidim dokle ce stari broj da vazi a po svemu do sad vazice do petka pa bi u petak promenio broj. Nemam nekih uplata osim ovo po hektaru pa da ne zalutaju pare.
Meni su rekli iz banke da će se automatski promeniti da ne diram nista
 
Banka če promeniti automatski ali ti u registru moraš sam promeniti.I ne zezajte se sa tim jal kad donesu rešenje za jedan račun posle muka sve to ispraviti.
Ja sam imao problem sa PDV.om ,predao uredno do 15 u mesecu tražio povračaj a 17 istog meseca banka automatski promenila račun.Poreska iskucala rešenje i uplatila novac kad račun ne postoji i opa problem.Dokazuj čija greška ,rešenje donešeno kako ga ispraviti niko neče na svoju ruku,cirkus se napravio bez veze.
 
Nazad
Vrh