E-Agrar

Kontam da je 200 000,300 000 gazdinstva koliko ima registrovano svi hoce da se prijave od jutros da vide da li ce biti uplata danas,da nije neko odbijen od direktnih plaćanja i još 100 razloga... a kiša pala...
Verovatno zbog toliko prijava malo teže funkcioniše prijava
 
Jedno pitanje, pokušavam da ubacim novu parcelu na gazdinstvo i izbaci mi da je ta parcela upisana već u drugom gazdinstvu i piše mi broj tog gazdinstva, mogu li kako da saznam čije je gazdinstvo pomoću tog broja jer vlasnik kaže da nikad niskim nije potpisao nikakav ugovor a ja radim tu njivu preko 20 godina.
Još da dodam da je njiva iz dva dela a drugi deo sam ubacio bez problema.
 
To je sistem verovatno automacki povukao iz katastra u nečije gazdinstvo. Ja sam tako kod mene u gazdinstvu imao 2 parcele ubačene ko zna čije kada sam prvi put otvorio e agrar.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Jedno pitanje, pokušavam da ubacim novu parcelu na gazdinstvo i izbaci mi da je ta parcela upisana već u drugom gazdinstvu i piše mi broj tog gazdinstva, mogu li kako da saznam čije je gazdinstvo pomoću tog broja jer vlasnik kaže da nikad niskim nije potpisao nikakav ugovor a ja radim tu njivu preko 20 godina.
proverite broj gazdinstva, najverovatnije izbacuje baš vaše. I ja sam imala taj problem, u pss su mi rekli da se obratim min. poljoprivrede, ali i bez obraćanja, posle nedelju dana, to obaveštenje je nestalo, mogla sam obnoviti, upisati podatke bez ikakvih problema. Pojma nemam šta je pomoglo, šta se desilo u međuvremenu.
 
Kao sto jedna baba govorila ima nas svakojakih ali ponajvise gadova

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
proverite broj gazdinstva, najverovatnije izbacuje baš vaše. I ja sam imala taj problem, u pss su mi rekli da se obratim min. poljoprivrede, ali i bez obraćanja, posle nedelju dana, to obaveštenje je nestalo, mogla sam obnoviti, upisati podatke bez ikakvih problema. Pojma nemam šta je pomoglo, šta se desilo u međuvremenu.
Pa već sam napisao da vidim čiji je broj gazdinstva, naravno nije moj jer moj znam koji je, ali ne znam mogu li kako da saznam ko je vlasnik tog gazdinstva, jer neverujem da će ga ikada obrisati neko ako mu koristi zbog povećanja površine.
 
proverite broj gazdinstva, najverovatnije izbacuje baš vaše. I ja sam imala taj problem, u pss su mi rekli da se obratim min. poljoprivrede, ali i bez obraćanja, posle nedelju dana, to obaveštenje je nestalo, mogla sam obnoviti, upisati podatke bez ikakvih problema. Pojma nemam šta je pomoglo, šta se desilo u međuvremenu.
Cici ne pisi u zenino ime znamo da ona pise cirilicom :p 😂
 
Jedno pitanje, pokušavam da ubacim novu parcelu na gazdinstvo i izbaci mi da je ta parcela upisana već u drugom gazdinstvu i piše mi broj tog gazdinstva, mogu li kako da saznam čije je gazdinstvo pomoću tog broja jer vlasnik kaže da nikad niskim nije potpisao nikakav ugovor a ja radim tu njivu preko 20 godina.
Još da dodam da je njiva iz dva dela a drugi deo sam ubacio bez problema.
Poslali smo vam poruku u privatnoj prepisci pa odgovorite.

Srdačan pozdrav.
 
@Petar_Petrović
Jedno pitanje u vezi žiro računa. Korsnik sam Credit Agricole banke koja je od skoro prešla u vlasništvo RBA banke, dobio sam obavestenje da od 28.04 prestaje da važi stari žiro (koji sam upisao nakon prijave na e agrar) i postaje nam aktivan novi račun. U banci su mi rekli da su u obavezi da obaveste trezor o promeni broja računa. Da li je potrebno da izvrsim izmenu broja računa na platformi e agrara?
 
@Petar_Petrović
Jedno pitanje u vezi žiro računa. Korsnik sam Credit Agricole banke koja je od skoro prešla u vlasništvo RBA banke, dobio sam obavestenje da od 28.04 prestaje da važi stari žiro (koji sam upisao nakon prijave na e agrar) i postaje nam aktivan novi račun. U banci su mi rekli da su u obavezi da obaveste trezor o promeni broja računa. Da li je potrebno da izvrsim izmenu broja računa na platformi e agrara?
Da u obavezi ste da promenite broj računa na platformi eRPG-eAgrar.

Srdačan pozdrav.
 
Podneo zahtev za tovnu junad, ima jedna stavka trazi se ugovor izmedju kupca i drzalaca zivotinja, za sad niko ne zna o cemu se tu radi i da li ce biti problem, da li neko zna o cemu se radi.,?
Tamo stoji ugovor o kooperaciji, verovatno se misli na usluzan tov, ili da su grla u vlasnistvu klanice, a tove se na necijem gazdinstvu.
U tom slucaju kooperant koji tovi ima pravo na subvencije a ne klanica.
 
Nazad
Vrh