Duvan -- opšta tema

Voda mu mnogo znaci, kod mene se zakovao u jednom mestu i stoji, nada se da cu poceti od sl vikenda sa zalivanje, cekaju se samo cevi da se udare u zemlju

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Čiscenje cevi od peska pred zalivanje
c00657ab1bceb4c3580bf299ac2520a6.jpg


Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Da li ste krenuli berbu? Mi smo prije par dana dobili 10 ak litara kise tako da se duvan preporodio. Vjerovatno oko 15 og pocinje berba. Ko je ranije posadio vec je poceo sa branjem. Treba mu jos kise.
Htio bih da pitam da li ko koristi Jara djubriva? Konkretno interesuje me Jara Complex 12:11:18. Da li je toliko kvalitetan s obzirom da mu je cijena paprena?
 
Sinoc malo kise. Nevjerovatno kako nas oblaci obilaze. Od sadnje sinoc je prvi put palo 10ak litara kise. Sve u svemu katastrofa. Mi sutra pocinjemo sa branjem.
 
Svaka cast odlican duhan. Kod nas poprilicno lose dobili smo svega 20-25l kise u poslednjem talasu. Koje sredstvo koristite za zalamanje? Kod nas u apotekama ima neki royal u ponudi kanister od 5l dodje skoro 60eura.
 
I kod mene Itb 683 ima okko 28 lista ali hevesi 9 mogu mu raditi sta hocu preko 22 lista ne ide

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Mi prvo zalamamo pa onda tretiramo rayal mh 30 za zaperke.. Koliko vrsta ti hvata grana?

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
10. Tamo i natrag jer mi je 20 između puteva.
Odlican duvan, zalivas li ga i dalje ili si prekinuo.? Kod mene sto sam zalivao Odlican je, a ovaj sto nisam bas se potpalio i krenuo u cvat, ne znam da li bi mu znacilo sta da ga sad ponedelji zalijem

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Znam da je pokasno ali bar ovo sto ima lista da naraste veci inace ima sve da izgori

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh