Duvači / usisivači lišća

Kod mene je iberlauf pa treba dobra kisa da bi se sprao, tucanik nema sanse tako. Jedino skidanje gornjeg sloja pa da se nanese drugi. Ne znam kako bi drugacije moglo.
 
Misliš da ne bi imao energije da izduva kombajn?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Mislim da sa punom baterijom mogu da izdrze 10-15 minuta,tako sam nesto zapamtio iz kojekakvih recenzija po you tube-u. To je za moj pojam izduvavanja jako malo+ sto nemaju toliki protok vazduha kao benzinci.
 
Posedujem Stihl Bg50 i Milwaukee M18 FUEL, ko ima struju i internet mogao je da pogleda to na mom kanalu.
Sa jednom baterijom je jako teško izduvati kombajn, potrebno je imati dve za opušteniji rad.
Po specifikaciji benzinac Stihl ima protok od 11,6 m3 a Milwaukee 12,75 m3 iako se meni uživo čini da je mnogo veća razlika u korist Milwaukee alata. Postoje aku duvaljke koje su mnogo jače, gledao sam Husqvarnu koja ima brzinu duvanja 320 km/h i 21 m3 protoka, neke slabije članove foruma bi srušila...
 
Kupljen villager vbv230e. U odnosu na vbv750 ima blokadu gasa, malo kvalitetnije urađen i usis je sa desne strane pa ne privlači odjeću ako je šira.
Na prvu mi se učinilo da je rezervoar premalen, ali je potrošnja tako mala da je i onaj više nego dovoljan.
Za sada sam zadovoljan, jedino su vibracije malo veće nego što sam očekivao.
 
Vlasnici Stihl Bg50 dali ste zadovoljni masinom, jel ume da izduva kombajnu? 😁
Ipak je otpala opcija akumulatorska!
Imam dosta velika dvorista tako da benzinjara ne bi isla sa kombajnom, vec bi kuci cekala sa izduvavanjem
 
Može li se atomizer SR200 koristiti i kao duvač? Ne vidim zašto ne bi ali ajde da pitam :)
 
Nazad
Vrh